Izcili mūziķi apvienojas jaunā Ziemassvētku koncertprogrammā “Es ticu...”

Šogad Latvijas dievnamos viesosies jauna Ziemassvētku noskaņu programma „Es ticu...” Ziemassvētku programma „Es ticu” Jelgavā, Sv.Annas baznīcā izskanēs  8. decembrī  pulksten 16,  informē “Producentu grupa 7” pārstāve Maija Tālberga. 

Programmā komponista Valta Pūces vadībā apvienojušies izcili mūzikas profesionāļi – operdziedātāja Inga Šļubovska - Kancēviča, vijoļspēles meistars Raimonds Ozols, niansētā flautas burve Dita Krenberga un pats Valts Pūce pie taustiņinstrumentiem.

Programmā skanēs tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, instrumentāli skaņdarbi un komponista V.Pūces oriģināldarbi ziemīgās noskaņās.  Plašākai publikai gluži neierastā ampluā dzirdēsim lielisko vijolnieku R. Ozolu, kurš ir lieliskas balss īpašnieks un līdztekus vijoļspēlei izdziedās arī vairākus duetus kopā ar operdziedātāju Ingu Šļubovsku - Kancēviču.

Koncerta veidotāji aicina izbaudīt adventes laika gaišās noskaņas mūzikā kopā ar augstas raudzes mūziķiem, un ļauties tai dievišķajai mīlestības enerģijai, kas caurstrāvo ikvienu sirdi, ļaujot sarunāties mūzikas valodā un ticēt... Tāpēc arī programmas nosaukumam izvēlēti iedvesmas, pārliecības un ticības spēka vārdi, lai arī katru no koncerta klausītājiem rosinātu izjust gaišo Ziemassvētku gaidīšanas laiku, tiecoties uz patiesu tīrību, pacietību un mīlestību.

Tam pievienojas arī programmas idejas autors un komponists V. Pūce, sakot: “Šī pasaule nav ideāla, taču tā kļūst arvien labāka. Es tam ticu...” 

Savukārt Dita Krenberga atzīmē: „Latviešu sakāmvārds vēsta - kas tic, tam piepildās. Lai Ziemassvētku laiks stiprina mūsu ticību labajam un dod pārliecību, ka Dieva mīlestība ir vienmēr klātesoša. Lai gaisma un prieks mūsu dvēselēs!”

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide