«Coffee&Wine gallery» Lielajā ielā 14 Anastasijas Dubovas mežu un ezeru enerģijas

Sestdien pulksten 18 Lielajā ielā 14 kafejnīcā  «Coffee&Wine gallery» atklās jaunās latviešu mākslinieces Anastasijas Dubovskas gleznu izstādi  «Augu Metamorfozes», kas atklāj maģisku un fantastisku tēlu pasauli. 

Izstādes kuratore jelgavniece, mākslas zinātniece un uzņēmēja Anete Aizsilniece stāsta, ka Anastasija Dubovska ir daugavpiliete, kas 2013.gadā ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļā. Māksliniece ir studējusi arī Neapoles Mākslas akadēmijā Itālijā, kā arī piedalījusies mācību praksē Dženovā, kur aktīvi gleznoja. 

Anastasija Dubovska par savu daiļradi saka: «Manis veidotie tēli nav cilvēki, bet liriskas, abstraktas būtnes. Savus darbus es saucu par enerģijām, kas mīt mežos, augos, ezeros. Šķiet, ka tās ir mazas, labas, maigas enerģijas, kuras pēc būtības ir emocionāli atsvešinātas, it kā pazudušas meditācijā vai nomoda sapnī. Katrs darbs veidots intuitīvi un tā galvenais mērķis ir iedvesmot skatītāju.»

Izstādes kuratore piebilst, ka Anastasijas Dubovskas gleznām piemīt jūtīgs un viegls grafiskais izpildījums, melanholiska, pat miera pārpildīta izjūta.
«Coffee&Wine gallery» īpašnieks un kafijas eksperts Roberts Lukša teic, ka labprāt sadarbojas ar māksliniekiem un priecājas, ka palīdz tiem iziet tautā. 

Kafejnīcā var brīvi novietot ap desmit neliela izmēra gleznu. Kafejnīcā izstādītie darbi ir arī pārdošanā. Anastasijas Dubovskas izstāde būs apskatāma līdz 24.februārim.    

Pievieno komentāru

Izstādes