Jaunajā Jelgavas tūrisma objektā Vecpilsētas ielā apskatāma izstāde "Zieda pieskāriens"

Šodien, Vecpilsētas svētku laikā, Jelgavas jaunajā tūrisma objektā Vecpilsētas ielas 14.namā būs apskatāma Andas Buškevicas gleznu izstāde "Zieda pieskāriens", informēja Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā (JRTC).

Jelgavā ir veikta trīsstāvu koka mājas Vecpilsētas ielā 14 restaurācija un pārbūve, to savienojot ar blakus esošo divstāvu mūra ēku, kas atjaunota un pārbūvēta restaurācijas darbnīcu vajadzībām. Ēka izveidota kā publisks tūrisma objekts ar izzinošu, izglītojošu piedāvājumu par Jelgavas koka arhitektūru, Vecpilsētas ielas kvartālu, mājas unikalitāti un tās restaurācijas procesiem.

Šodien no pulksten 10 līdz 22 ēkā būs iespējams bez maksas apskatīt izstādi "Zieda pieskāriens".

JRTC skaidroja, ka Buškevicas uzmanību glezniecībā allaž ir piesaistījis skaistā un harmoniskā attēlojums. Viņas darbu raksturīga iezīme ir spēja izprast, baudīt un priecāties par jebkurām radošajām izpausmēm. Dabas norišu, ziedu skaistuma vērošana māksliniecei kalpo kā iedvesma jaunām, radošām idejām.

Apmeklējot izstādi, aicinām būt atbildīgiem, lietot mutes un deguna aizsegus, kā arī ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 Foto: JRTC

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide