Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā, sporta kompleksā "Rullītis" jau šajā nedēļas nogalē rādīs brīvdabas "Auto kino"

Sadarbojoties uzņēmumam "Playground Events" un sporta un atpūtas kompleksam "Rullītis", no 22. maija jelgavniekiem tiek piedāvāta jauna izklaides iespēja – brīvdabas "Auto kino". Kinoseansi "Rullītī" Aku ceļā 1 plānoti nedēļas nogalēs, piedāvājot dažādu filmu repertuāru un iespēju skatīties tās uz lielā ekrāna, informē "Playground Events" pārstāve Nellija Štolcermane.

"Auto kino" ir filmu demonstrēšana uz lielā ekrāna, cilvēkiem atrodoties savās automašīnās. Filma tiek rādīta uz ekrāna, bet skaņa translēta caur FM viļņiem, un dzirdama automašīnas radio, tādējādi apmeklētāji kino skaļumu var noteikt paši.

Rīkojot brīvdabas kino, tiks ievērotas stingas drošības prasības, uzsver pasākuma organizatori. Automašīnas atradīsies divu metru attālumā cita no citas, teritorijā tiks ielaistas tikai vieglās automašīnas, nebūs atļauts izkāpt no auto un atvērt to logus. Tāpat biļetes uz brīvdabas kino seansiem var iegādāties tikai internetā. Viena kinoseansa vietu skaits ir ierobežots, kopumā "Rullīša" kompleksa teritorijā paredzot vietu līdz 150 apmeklētāju automašīnām, un tās tiks izvietotas rindas kārtībā, taču augstāki auto tiks izvietoti gar malām, lai nevienam apmeklētājam netiktu traucēta skatīšanās. 

Filmas tiks demonstrētas katru nedēļas nogali no piektdienas līdz svētdienai, un plānoti divi līdz trīs seansi dienā. Pagaidām "Auto kino" vasara ieplānota līdz jūnija beigām, tomēr pie liela pieprasījuma tā varētu turpināties un būtisks rādītājs būs tieši pirmās nedēļas apmeklējums. "Veidojot repertuāru, esam domājuši par to, lai saturs būtu saistošs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Piedāvājumā būs gan latviešu, gan ārzemju filmas, kā arī multfilmas pašiem mazākajiem. Pirmās nedēļas nogales repertuārā ir filmas "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", "Kriminālās ekselences fonds", "Pilsēta pie upes", "The Gentlemen", "Anna", "Ledus" un citas. Filmu seansu piedāvājums katru nedēļu tiks papildināts, un pieprasītākās filmas tiks demonstrētas atkārtoti," stāsta N.Štolcermane. 

Uzņēmums "Playground Events", rīkojot brīvdabas kinoseansus, vēlas sniegt atbalstu Latvijas autotrasēm, kas šobrīd ierobežojumu dēļ nevar rīkot plašus pasākumus un tiek izmantotas visai minimāli. "Mēs, "Auto kino" organizatori, arī ikdienā esam cieši saistīti ar autotrasēm, un daudz laika esam pavadījuši Jelgavā, zinām, cik šeit ir atsaucīgi cilvēki, tāpēc sākam ar kino demonstrēšanu "Rullīša" trasē. Vasaras sezonas laikā līdzīgi seansi plānoti arī autotrasēs citās pilsētās, sniedzot vietējiem iedzīvotājiem jaunas izklaides iespējas, un reizē palīdzot autotrasēm izdzīvot šajā ārkārtējās situācijas laikā," skaidro N.Štolcermane. 

Tuvākie seansi sporta un atpūtas kompleksā "Rullītis" paredzēti jau 22. maijā pulksten 17, 19 un 22; 23. maijā pulksten 17, 19 un 22; 24. maijā pulksten 19 un 22. 

Papildus informācija par seansiem, noteikumiem un biļešu iegādi pieejama "Auto kino" mājaslapā www.autokino.lv.

Foto: "Auto kino"

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide