Jelgavas bibliotekāriem panākumi pasākumā "Ideju tirgus"

Latvijas bibliotekāru biedrības (LBB) pasākumā "Ideju tirgus", kas reizi divos gados iepazīstina ar inovācijām un realizētām idejām bibliotēku sfērā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas kolektīvs ieguvis otro vietu, nesenākos realizētos projektus apkopojot video, kas tapis kā virtuāla izstāde, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

LBB festivāls un pasākums "Ideju tirgus" šogad bibliotēku speciālistus virtuāli pulcēja vienkopus ar saukli "Darīt neticamo", lai sniegtu iespēju bibliotekāriem no dažādām Latvijas vietām parādīt viņiem aktuālus projektus un citas aktivitātes, kas pēdējā gada laikā radoši aizvadītas arī ierobežojumu apstākļos. 

Kā informē Jelgavas pilsētas bibliotēkā, tās kolektīvs savus sasniegumus prezentējis kopīgi ar Zaļenieku pagasta, Vilces pagasta un Ūziņu bibliotēkas kolektīvu, realizētās idejas pasniedzot video, ko 3D grafikā, kuru veidojis Jelgavas pilsētas bibliotēkas datorspeciālists Haralds Bukšs kopā ar Pārlielupes bibliotēkas vadītāju Aigu Volkovu. 

"Prieks, ka prezentējām arī pagastu bibliotēku inovatīvās idejas, kas lieliski parāda, ka viena bibliotekāra bibliotēkas arī ir aktīvas. Droši un ar lepnumu sakām, ka šajā laikā darīt neticamo, kas bija LBB festivāla tēma, ir mūsu izaicinājums jauniem panākumiem. Ļoti priecājamies par paveikto," tā A.Volkova. Visu dalībnieku vidū Jelgavas pilsētas bibliotēkas prezentētais video ticis augsti novērtēts, kopvērtējumā iegūstot otro vietu.

 

 

Foto: ekrānuzņēmums

 


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide