Jelgavas kultūras nama apmeklētājiem mērīs temperatūru

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību un pasargātu kā kultūras pasākumu apmeklētājus, tā darbiniekus un māksliniekus, Jelgavas kultūras namā uzstādīts bezkontakta termometrs, informē pilsētas pašvaldībā.

Turpmāk ikvienam, ierodoties kultūras namā, būs jāveic temperatūras mērījums. Paaugstinātas temperatūras gadījumā apmeklēt pasākumu un uzturēties kultūras nama telpās nedrīkstēs.

Termometrs ir novietots kultūras nama vestibilā, kur tas atrodas pastāvīgi, tāpēc tiek mērīta apmeklētāju temperatūra, un ierīci izmanto arī darbinieki. Temperatūra tiek fiksēta bez kontakta, pieliekot galvu 30 centimetru attālumā no ierīces.

"Laimīgā kārtā līdz šim ne ikdienā, ne pirms pasākumiem cilvēkiem nav konstatēta paaugstināta temperatūra, taču, ja kādam termometrs tādu uzrādīs, atbilstoši valdības noteiktajiem pasākumiem epidemioloģiskās situācijas novēršanai lūgsim doties mājās un sazināties ar ārstu, lai netiktu apdraudēti citi," skaidroja pašvaldības iestādes "Kultūra" vadītājs Mintauts Buškevics.

Viņš uzsvēra, ka pašvaldības iestādes rīkotajos pasākumos ar biļešu tirdzniecību nauda par iepriekš iegādātu personalizētu biļeti apmeklētāja saslimšanas gadījumā netiks atgriezta, savukārt producentu kompāniju organizētajos koncertos un izrādēs par biļešu atmaksu atbildīgi rīkotāji. Apmeklētāji tiek aicināti sekot līdzi savam veselības stāvoklim un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja ir novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, savukārt iepriekš iegādātās personalizētās biļetes var nodot citiem, nomainot biļetes turētāja datus.

Kultūras namā izvietotais termometrs kā paaugstinātu temperatūru reģistrēs mērījumu, kas pārsniegs 37,5 grādus pēc Celsija skalas.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra"

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide