Jelgavas novada kori un pūtēju orķestris Ziemassvētku sajūtu aicina notvert Zaļeniekos

Jau otro gadu Ziemassvētku gaidīšanas laikā 14. decembrī pulksten 18 Zaļeniekos, šoreiz – kultūras namā, notiks svētku ieskaņas koncerts “Baltie Ziemassvētki”, uz kuru aicina Jelgavas novada kori un orķestris “Zelmeri pro”, informē Jelgavas novada pašvaldība.

“Tradīciju rīkot koru Ziemassvētku koncertu aizsākām pērn. Pirmais koncerts Zaļenieku dievnamā bija ļoti apmeklēts, un nolēmām, ka arī šogad novada dziedātāji var dāvināt prieku klausītājiem un paši notvert svētku sajūtu,” stāsta Jelgavas novada Kultūras pārvaldes galvenā speciāliste Nelda Ķikute.

Koncertā piedalīsies četri Jelgavas novada kori – Vilces jauktais koris “Vilce”, Jaunsvirlaukas un Salgales jauktais koris “Svīri”, Lielplatones, Platones un Elejas jauktais koris “Sidrabe” un Zaļenieku pagasta sieviešu koris “Zaļuguns”. Bagātinot koncertprogrammu, koriem šogad pievienosies pūtēju orķestris “Zelmeri pro” Jāņa Retenā vadībā. Paredzēts, ka koncertā klausītājus priecēs 17 priekšnesumi – izskanēs pasaulē pazīstamas un klausītāju iemīļotas Ziemassvētku melodijas.

Ieeja koncertā – bez maksas.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide