Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novadā saulgriežos priecēs ar muzikālu sveicienu

21. jūnijā pa visiem 13 Jelgavas novada pagastiem ceļos muzikāls sveiciens. Tas dosies divos izstrādātos maršrutos, pieturot māju pagalmos, sporta laukumos vai pagasta centrā. Pūtēju orķestris “Zelmeri Pro” viesosies Staļģenē, Vircavā, Platonē, Lielpatonē, Elejā, Sesavā, Vilcē, savukārt Jelgavas novada un pilsētas jauniešu bigbends – Valgundē, Kalnciemā, Līvbērzē, Glūdā, Svētē un Zaļeniekos.

“Šoreiz tā nebūs kultūras vide, un nevaram to nosaukt arī par svētku koncertu, tas tiešām ir tāds muzikāls ap 20 minūšu sveiciens. Pūtēji visas dienas garumā paviesosies pagastos, lai ieskandinātu novadu un iepriecinātu iedzīvotājus,” ieceri skaidro Kultūras pārvaldes vadītāja Anita Liekna, piemetinot, ka iedzīvotāji muzikālo sveicienu aicināti baudīt, ievērojot valstī noteiktos distancēšanās ierobežojums.

Sociālajos tīklos 21. jūnijā paredzētas vēl vairākas aktivitātes. Viena no tām ir vainagu darināšanas meistarklase ar Zandu Kursīti, kas pulksten 14–15 būs vērojama Jelgavas novada “Facebook” vietnē.

Savukārt katra pagasta sociālo tīklu kontos tiks publicēti video sveicieni, ko veido kultūras darba vadītājs kopā ar pagasta pārvaldi. “Katrs ir aicināts veidot saturu tā, kā paši to saredz. Vai tā būtu viesošanās pie pagastā vecākā Jāņa, vai sameklēts visjaunākais. Varbūt kādā pagastā tiks uzrunāta kāda saimniece, kas izstāstīs Jāņu siera recepti, vai aptiekas vadītāja, kura zina labas zāles, ja Jāņos gadījies ko greizi ieēst. Tādējādi vēlamies ar labu humora piedevu apsveikt savus cilvēkus svētkos,” par video sveiciena ieceri stāsta A.Liekna.


Foto: no "Zelmeri Pro" arhīva


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide