Jelgavas pašvaldība mazajiem jelgavniekiem dāvina teātra izrādes

Mazajiem jelgavniekiem Jelgavas pašvaldība tradicionāli dāvina teātra izrādes, kas Jelgavas kultūras namā notiks no 4. līdz 7. decembrim, informē Jelgavas pašvaldība.

 

Šogad bērnus priecēs pēc Brāļu Grimmu pasakas motīviem veidotā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”- Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde Andra Bolmaņa režijā. Savukārt otrs iestudējums krievu valodā ir Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra un teātra studijas “Čaika” kopdarbs, kuru iestudējis režisors Arvīds Matisons.

 

A.Bolmaņa iestudējums kultūras namā būs skatāms 4., 5. un 6. decembrī pulksten 10, 12 un 14. Savukārt A.Matisona iestudējums “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” būs klasisks, un to krievu valodā kultūras namā varēs redzēt 7. decembrī pulksten 10, 12 un 14.

 

Izrādes ar ielūgumiem aicināti apmeklēt Jelgavas 1.–4. klašu skolēni un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no piecu gadu vecuma.

 

Tāpat pašvaldība uz izrādēm aicina arī tos piecgadniekus un sešgadniekus, kuri bērnudārzu neapmeklē, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084675.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide