Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz fotogrāfiju izstādi “Jelgava. Bibliotēka. Mēs”

No 3. līdz 28. augustam Jelgavas pilsētas bibliotēkas informācijas centrā būs skatāma Jura Zēberga (AFIAP) fotogrāfiju izstāde “Jelgava. Bibliotēka. Mēs”. Šoreiz izstāde būs īpaša ar to, ka fotogrāfijās redzami Jelgavas pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu darbinieki. 6. augustā pulksten 16 notiks izstādes atklāšana, kurā būs iespējams tikties ar autoru un modeļiem, informē bibliotēkas pārstāve Maija Rubauska.

 “Ideja par izstādes tapšanu dzima pagājušā gada aprīlī, kad Latvijas Nacionālā bibliotēka organizēja Bibliotēku festivālu, kura ietvaros tika sarīkota Bibliotekāru modes un stila diena ar bibliotekāru modes šovu. Akcijas mērķis bija parādīt bibliotekārus kā spilgtas, atraktīvas un modernas personības un lauzt sabiedrībā valdošos stereotipus par mūsu profesijas vizuālo veidolu. Tā radās doma atraktīvi parādīt arī mūsu bibliotekārus un šajā ziņā ar savām idejām mums palīdzēja fotomākslinieks J. Zēbergs, kurš caur fotoobjektīvu notvēra katra bibliotēkas darbinieka raksturu un tēlu”- stāsta Jelgavas pilsētas direktore Lāsma Zariņa.

Fotoizstāde tapusi par godu Jelgavas pilsētas bibliotēkas simtgadei Jelgavas pilsētas Kultūras padomes atbalstītā projekta “Bibliotekārs caur fotoobjektīvu” ietvaros. Melnbaltajās fotogrāfijās sudrabotajos koka rāmjos redzamie bibliotekāri attēloti mazliet neierastā ampluā, taču vērīgākie lasītāji noteikti atpazīs biežāk redzētos bibliotēkas darbiniekus.

Foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide