Jelgavas Sv. Annas baznīcā muzicēs jauktais koris "Atskaņa" 1

Šo sestdien, 25. septembrī, pulksten 17 Jelgavas Sv. Annas baznīcā muzicēs jauktais koris "Atskaņa" kopā ar instrumentālmūziķiem Robertu Hansonu (ērģeles), Indri Egli (oboja), Juri Olekšu (akordeons), Māri Žagaru (klavieres), informē Jelgavas Sv. Annas draudzes ērģelniece Māra Ansonska.

Kora diriģente un mākslinieciskā vadītāja - Ginta Pētersone. 

Babītes jauktais koris  „Atskaņa” ir dibināts 1983. gadā, un tā mājvieta ir Babītes Kultūrizglītības centrs, kas atrodas Piņķos. Kora repertuārā ir latviešu un citzemju autoru darbi, klasika, mūsdienīgs repertuārs, latviešu un citu tautu folklora, a cappella dziedājumi un lielo formu atskaņojumi ar ērģelēm, skaņdarbi ar klavieru, kokļu, akordeona un citu instrumentālu pavadījumu. Dziedājums dažkārt tiek papildināts ar deju soļiem un intermēdijām. Koris sadarbojies ar koklētāju Santu Smildziņu, ģitāristu Jurģi Zariņu, VIA „Ornaments”, ērģelniekiem Larisu Bulavu, Aivaru Kalēju, Vitu Kalnciemu, Zaigu Lazdiņu-Radziņu, Robertu Hansonu, obojistu Indri Egli u.c. 
Koris „Atskaņa” koncertējis  ar dažādām programmām gan daudzviet Latvijā, gan vairākkārt Vācijā, Dānijā, Norvēģijā, Portugālē, Čehijā, Austrijā. 

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide