Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Sv. Annas baznīcā spēlēs ērģelniece Ingūna Grīnberga un obojists Indris Egle

Šo piektdien, 18. septembrī pulksten 19 Jelgavas Sv. Annas baznīcā muzicēs Rīgas Torņkalna baznīcas ērģelniece Ingūna Grīnberga un obojists Indris Egle, informē Jelgavas Sv. Annas evaņģēliski luteriskās draudzes pārstāvis Āris Dreimanis.

Vakara lūgšanas ar mūziku Jelgavas Sv. Annas baznīcā notiek no augusta līdz septembrim.  Ik piektdienas vakaru pulksten 19 dievnamā ir iespēja piedalīties vakara lūgšanā un baudīt ērģeļmūziku dažādu ērģelnieku un pieaicinātu mākslinieku skanējumā 30 minūšu garumā. Baznīcā ir lieliska akustika un varenākās ērģeles Zemgalē. Tās ir XX gadsimta zviedru meistara Olofa Hammarberga 1938. gadā būvētās romantiskā stila ērģeles ar 37 reģistriem un 2072 stabulēm. Ik nedēļu mūziķu sastāvs un muzikālais saturs mainās. Ieeja par ziedojumiem baznīcas ērģeļu atjaunošanai.

Jelgavas Sv. Annas baznīcas draudze draudze pieder pie Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB), vienas no lielākajām reliģiskajām konfesijām Baltijā. Draudzē kalpo divi mācītāji – Uldis Gailītis un Valdis Vircavs. Dievkalpojumi notiek divreiz nedēļā: trešdienās plkst. 18:00 un svētdienās plkst. 10:00. Baznīcā notiek arī kristības, iesvētības, laulības, dažādi kursi. Tāpat iespējams tikties ar mācītāju uz sarunu, saņemt aizlūgumu.

Sekojiet informācijai www.jelgavasannasbaznica.lv un Facebook profilā https://www.facebook.com/JelgavasAnnasDraudze 

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide