Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī 20. jūnijā atvērtā ekskursija kopā ar gidu

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina sestdien, 20. jūnijā, pulksten 11, iegādājoties biļeti Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa (Tornis) apskatei, doties iepazīt Torņa ekspozīcijas kopā ar gidu bez papildus samaksas.

Lai piedāvātu iespēju pilsētas viesiem un jelgavniekiem Torni un tā interaktīvās ekspozīcijas iepazīt kopā ar gidu, tiek atsāktas ikmēneša atvērtās ekskursijas, kas notiks katra mēneša trešajā sestdienā pulksten 11 gida pavadībā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde  “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”.

Ekskursijas laikā Torņa deviņos stāvos kopā ar gidu var apmeklēt trīs ekspozīcijas, kurās iepazīt Jelgavu un tās vēsturi, izzināt pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmos prezidentus – zemgaliešus, Zemgales tautastērpus, kā arī Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi. Ekspozīcijas ir interaktīvas un ļauj līdzdarboties. Torņa 9. stāvā var apskatīt mākslinieces Andas Buškevicas gleznu izstādi “Peonijas brūkleņu mērcē” un Torņa skatu laukumā aplūkot Jelgavas pilsētas panorāmu– Jelgavas pili, Lielupes palienes pļavas ar savvaļas zirgiem, Pasta salu.

Ieejas maksa Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa apmeklējumam: pieaugušajiem ir 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro. Izstāžu zāle un skatu laukuma ieejas maksa -  pieaugušajiem ir 1 eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem – 0,50 eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja ir bez maksas.

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, apmeklētāji tiek aicināti ievērot 2 metru distancēšanos (izņēmums - personas no vienas mājsaimniecības, kuriem distancēšanās savā starpā nav jāievēro), kā arī Tornī tiks nodrošināta dezinfekcijas un roku higiēnas pieejamība.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide