Jelgavniekus aicina iesaistīties dejas izaicinājumā

Pozitīvas emocijas, deja un kopā būšana – to simbolizē deju izaicinājums #JerusalemaDanceChallenge, kam atsaukusies arī Jelgava. Sestdien, 26. septembrī, pulksten 15 ikviens aicināts tikties pļavā pretim Jelgavas pilij, lai kopā dejotu un iemūžinātu šo akciju, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

 ""Jerusalema Dance Challenge" ir globāla aktivitāte, kas cilvēkus visā pasaulē aicina dejot pie izpildītāja Master KG dziesmas "Jerusalema", tādējādi vairojot prieku, ko rada kopā būšana un deja. Jelgavu šai aktivitātei izaicināja dobelnieki, kas deju izdejoja aizvadītajā nedēļas nogalē, pulcējot vairākus simtus interesentu," informē "Kultūras" projektu vadītāja Jana Bahmane. 

Lai sagatavotos dejai, jelgavnieki sociālajos tīklos aicināti noskatīties sagatavoto videomateriālu, lai ikviens var apgūt pamata soļus un jau sestdien, 26. septembrī, pulksten 15 pļavā iepretim Jelgavas pilij piedalītos pilsētas kopīgajā dejas akcijā. 

Vispirms deju pedagoģes, Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncerta virsvadītājas Annikas Andersones vadībā notiks iesildīšanās, mēģinājums un kopīgais dejas priekšnesums, kas tiks nofilmēts, radot mūsu – Jelgavas – versiju un nododot stafeti nākamajām pilsētām. Uz kopīgo deju dalībnieki aicināti vilkt baltu T-kreklu un zilas džinsa bikses, kā arī līdzi paņemt dzeramo ūdeni un Jelgavas karodziņu, ko izmantot dejā. Dejotāji lūgti ierasties bez liekām mantām, piemēram, somām vai maisiem.

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide