Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūnijā Latvijas - Lietuvas pierobežā sāksies tūrisma akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

No 1.jūnija līdz 30.septembrim Latvijas - Lietuvas pierobežā sāksies vietējo pašvaldību atbalstītā tūrisma akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!", informēja projekta koordinatore, Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Ceturto gadu pēc kārtas Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā, veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus.

Visi akcijā iekļautie objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas. Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem. Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas telefonā vai fotoaparātā, kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam.

Tāpat iespējams izmantot mobilo lietotni "Kaimini Zemgale", savu foto tajā augšupielādējot turpat pie objekta vai arī vēlāk, kad būs pieejams internets.

Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros vai lejupielādējot tās mobilajā aplikācijā līdz 5.oktobrim, būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām - četriem velosipēdiem un četriem elektriskajiem skrejriteņiem, kā arī astoņu vietējo uzņēmēju dāvanu kartēm.

Lai veicinātu akcijas atpazīstamību, tūrisma nozares profesionāļi jau izveidojuši īsu amatiervideo, bet jūnijā būs pieejams profesionāls reklāmas video par to, kā piedalīties akcijā, kuri objekti jāapmeklē un kādas izskatās galvenās balvas. Akcijas brošūras-kartes tūrisma informācijas centros būs pieejamas no 1.jūnija, bet, lai simboliski dotu startu akcijai, projekta darba grupa maija beigās tiksies preses konferencē pie Latvijas - Lietuvas robežas.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide