KM izsludinājusi atkārtotu konkursu uz Jelgavas Mūzikas vidusskolas direktora amatu 4

Iepriekšējam konkursam noslēdzoties bez rezultāta, Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi atkārtotu atklātu konkursu uz Jelgavas Mūzikas vidusskolas direktora amatu ar bruto mēnešalgu no 1354 līdz 1877 eiro, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Jaunajam direktoram paredzēti vairāki pienākumi, piemēram, plānot, vadīt un koordinēt Jelgavas Mūzikas vidusskolas darbu, nodrošinot Jelgavas Mūzikas vidusskolas mērķu un uzdevumu izpildi. Tāpat būs jāpārstāv Jelgavas Mūzikas vidusskolas intereses valsts un pašvaldību iestādēs, komercsabiedrībās un tiesu iestādēs. Tiek sagaidīts, ka jaunais direktors nodrošinās Jelgavas Mūzikas vidusskolas finansiālo, juridisko un administratīvo darbību tās mērķu un uzdevumu īstenošanai atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Pretendentiem ir jāatbilst Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktajām prasībām, jābūt arī augstākai izglītībai, vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredzei izglītības jomā vai izglītības vadības darbā, vismaz trīs gadu darba pieredzei vadošā administratīvajā darbā izglītības vai kultūras institūcijā.

No pretendenta tiek sagaidītas teicamas latviešu valodas un labas vismaz divu svešvalodu, tai skaitā angļu valodas zināšanas - vismaz "C1" līmenis valsts valodai, vismaz "B1" līmenis mutvārdu saziņas prasmēs svešvalodām atbilstoši "Europass". Vēlama darba pieredze projektu vadībā, zināšanas par izglītības iestādes darbību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, profesionālās izglītības jomu un tās attīstības tendencēm.

Tāpat no pretendenta sagaida zināšanas par valsts iestādes finanšu un budžeta vadības principiem, zināšanas par kultūras nozari, izpratni par profesionālās izglītības iestādes vadīšanu, orientāciju uz rezultātu sasniegšanu, komandas vadīšanu un stratēģisku redzējumu.

Konkursa pretendentiem līdz 31.augustam jānosūta pieteikums pa pastu vai jāiesniedz tas ievietots slēgtā aploksnē KM. Pieteikumam citastarp jāpievieno Jelgavas Mūzikas vidusskolas turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

Iepriekš Jelgavas Mūzikas vidusskolu kopš 2010.gada vadīja Artūrs Puķītis, kurš šā gada 1.jūlijā pēc paša vēlēšanās atstāja direktora amatu. 

KM aprīļa beigās izsludināja atklātu konkursu uz vakanci. Konkursā tika saņemti septiņi pieteikumi, bet tas beidzās bez rezultāta.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Absolvente

Kauns! Atstāt bez vadības skolu tuvojoties 1. septembrim! Izcila KM bezatbildība! Varēja apstiprināt ikvienu no 7. kandidātiem - pārbaudes laiks 3 mēneši. Ja netiek galā - mainiet! Vismaz skolai būtu iespēja normāli uzsākt jauno mācību gadu. Tagad - haoss un "bardaks"! Grāmatveži un lietveži vadīs skolu?

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.30 19:31

Skolotāja

Kādreiz skolas saimnieku ielika par direktoru. Vai tagad nevar? Grīdas krāsot tak prot.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.30 21:54

SoSo

Kāpēc Jūs pati nepiesakāties direktores amatam. Izliekaties dikti gudra...

pirms 3 mēnešiem, 2021.08.01 09:30

Kora vecākais

Nav kandidātu? Un Kašers un Magone, Kivičs? Visi kultūras cilvēki.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.31 09:51

Kultūra un izklaide