Komiķis Rūdolfs Kugrēns aicina uz savu piekto stāvizrādi “Plezīrs”, kas būs arī Jelgavā

Rūdolfa Kugrēna jaunākā stāvizrāde “Plezīrs” decembrī un janvārī būs skatāma Rīgā un citur Latvijā. Izrādes producente Lelde Prūse stāsta, ka šajā izrādē Rūdolfs asprātīgi dalīsies savos novērojumos par to, kā mēs ikdienā komunicējam gan ar ļoti tuviem, gan ar visai tāliem cilvēkiem un kāpēc mēs tā cenšamies iejusties starp tiem, kas mums apkārt. Rūdolfs aicina ieskatīties situācijās, kurās pensionāri izliekas jauni, kamēr jaunieši jūtas paši pieaugušākie, un to, cik liela māksla ir iekļaušanās sabiedrībā un saprašanās ar citiem. Tas, gluži tāpat kā “stand-up” nav jums nekāds  “plezīrs”, bet gan smags ikdienas darbs. 

Rūdolfs Kugrēns ir Latvijas jaunās paaudzes stāvkomēdijas jeb “stand – up” zināmākais pārstāvis. “Plezīrs” ir jau piektā Rūdolfa stāvizrāde, sekojot izrādēm “Ikdieņi”, “Fiasko”, “NēNuJā”, un “Prieks”. Rūdolfs atpazīstamību guvis arī kā viens no sarunu festivāla LAMPA “Politiķu cepiena” veidotājiem, kā arī šobrīd vada raidījumu par šova “X faktors” aizkulisēm - “Extra faktors” un basketbola raidījumu “Ūdenszeļļi”. 

“Plezīrs” pirmizrādi piedzīvos 16. Decembrī Rīgā, kinoteātra “Splendid Palace” mazajā zālē, kam sekos vēl divas izrādes Rīgā - 28. un 30. decembrī.  Rūdolfs kopā ar “Plezīru” viesosies arī Liepājā (22. decembrī, kultūras namā “Wiktorija”), Jelgavā (27. decembrī, “Melno Cepurīšu balerijā”), un ar veselām divām izrādēm Cēsīs (5. janvārī, Vidzemes koncertzālē “Cēsīs”), kā arī pirmo reizi Ventspilī (6.janvārī, teātra nama “Jūras vārti” jaunajā zālē). 

Biļetes ir iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Foto: publicitātes foto

 

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide