4. vidusskolā viesosies jauktais koris «Laudate Charismata»

Ar programmu «Ja tu tagad nāc» sestdien, 25. februārī, pulksten 17 Jelgavas 4. vidusskolā viesosies koncertorganizācijas «Ave Sol» jauktais koris «Laudate Charismata», informē skolas direktora vietniece Sanita Baltiņa. Pasākumu bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents.

«Līdz šim mēs vēl neesam muzicējuši Jelgavā, un, manuprāt, Jelgavas 4. vidusskolas zāle ir viena no labākajām vietām pilsētā kora mūzikas atskaņošanai. Man prieks, ka skolas vadība bija ļoti atsaucīga un ar prieku piekrita mūs uzņemt,» vērtē jauktā kora «Laudate Charismata» diriģents Jānis Misiņš. Koncertā izskanēs daļas no divām koncertprogrammām – Imanta Kalniņa un Imanta Ziedoņa programmas, kā arī Emīla Dārziņa solodziesmu pārlikumiem korim. «Šī būs lieliska iespēja komponista dziesmas dzirdēt jaunā skanējumā,» tā J.Misiņš.

Koris apvieno dažādu vecumu un profesiju pārstāvjus, kurus vieno mīlestība pret dziesmu, un kolektīva primārais mērķis ir popularizēt latviešu komponistu jaunradi, veicinot Latvijas kormūzikas atpazīstamību ne vien Latvijā, bet arī aiz tās robežām. «Laudate Charismata» sadarbojas ar Latvijā un pasaulē zināmiem izpildītājiem un to apvienībām, tostarp, LU Kamerorķestri, viduslaiku ansambļiem «Canto» un «Ludus».

Jauktais koris «Laudate Charismata» dibināts 2010. gadā. Kora diriģenti ir Jānis Misiņš un Andris Gailis.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Koncerti