Aicina dziesmu stāsts 30. gadu kabarē stilā “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters”

Ar draisku un rotaļīgu dziesmu stāstu 30. gadu kabarē stilā “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters” jauno koncertsezonu uzsāk “Producentu grupa 7”. Koncertuzvedums būs veltīts leģendārajam latviešu mūziķim, dzejniekam un komponistam Alfrēdam Vinteram, kuram šoruden aprit 110 gadu.

Savas dzīves laikā Alfrēds Vinters radījis vairāk nekā 200 dziesmu (arī visiem labi zināmās “Gaujas laivinieks”, “Trīs vītušas rozes”, “Kā var aizmirst”, “Pasta balodītis”, “Antons” u.c.), un ne mirkli tās nav aizmirstas. Daudzas no tām ierakstītas “Bellacord” skaņu platēs, daudzas pārrakstītas piemiņas kladēs un glabātas ļaužu atmiņās padomju okupācijas gados, citas neiziet no galda dziesmu un ballīšu repertuāra arī šodien.

Kabarē koncertstāstā “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters” būs gan dzīvespriecīga bohēma un saldsērīga vientulība, nevainīgs flirts un kvēla ilgošanās, gan niekošanās un sirdsēsti, bet līdztekus tam kā sudrabota stīga – savas tēvzemes mīlestība. Un to visu ar temperamentu, glanci un šarmu izdziedās un izdejos dziedātāji, dejotāji, aktieri un mūziķi – Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Rihards Lepers, Annija Putniņa, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zaharova, Ieva Kemlere, Rolands Šteinbergs, Oranžo meiteņu trio – Anita Levša, Olga Stupiņa, Inta Gudovska – un Vintera deju orķestris: Mārcis Auziņš, Rūdolfs Dankfelds, Kristaps Vanadziņš, Dāvis Jurka un Staņislavs Judins. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe Ieva Kemlere, muzikālais aranžētājs Mārcis Auziņš, scenogrāfs un gaismu mākslinieks Egils Kupčs, tērpu māksliniece Ilze Kaša. 

Dziesmu stāsts “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters” Jelgavas Kultūras namā notiks 20. oktobrī pulksten 18.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Koncerti