Ar jauno koncertprogrammu Jelgavā viesosies Raimonds Ozols un grupa “Zodiac”

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu koncertmeistars Raimonds Ozols sadarbībā ar leģendāro grupu “Zodiac” ar jauno koncertprogrammu “Nākamais solis”, kas pašiem māksliniekiem ir radošs izaicinājums, devies pie klausītājiem.

Koncerta programmu veidos divas muzikāli atšķirīgas daļas.
Pirmajā daļā izskanēs Raimonda Ozola solo programma – līdz šim nedzirdētas klasiskās mūzikas apdares, oriģinālkompozīcijas, kā arī  roka un džeza hiti kamerversijā.
Otrajā daļā klausītājus gaida nebijusi  radoša savienība – Raimonda Ozola vijoles skanējums iekļausies grupas “Zodiac” sastāvā.

2016. gada Ziemassvētkos notika pirmā Jāņa Lūsēna sadarbība ar vienu no Latvijas izcilākajiem vijolniekiem Raimondu Ozolu programmā “Kā man tevi sasildīt”. Tad arī dzima ideja Raimonda Ozola vijoli salikt kopā ar “Zodiac” sintezatoru skaņu iespējām.

Jānis Lūsēns ir radījis jaunas “Zodiac” hitu aranžijas un atjaunojis mazāk dzirdētus skaņdarbus, kuros Raimonda Ozola vijoles tembram un vijoļspēles tehnikai ir galvenā nozīme.

Kopā ar Raimondu Ozolu koncertā piedalīsies pazīstami Latvijas mūziķi: Jānis Lūsēns, Raimonds Macats, Jānis Lūsēns (juniors), Mārcis Auziņš, Mārtiņš Linde.

Jelgavā koncertprogramma “Nākamais solis” gaidāma 3. novembrī pulksten 19.

Pievieno komentāru

Koncerti