Ar koncertiem “Tutepatās, estepatās” noslēdzas “Benefices” sezona (FOTO)

Sezonas noslēdzošo koncertu “Tutepatās, estepatās” piektdienas un sestdienas vakarā Pasta salas estrādē izdejojusi deju studija “Benefice”.

Kaut gan laikapstākļi diktēja savus noteikumus un pat apdraudēja koncerta norisi, tikai pašiem zināmiem paņēmieniem “Beneficei” ar Vēja māti tomēr izdevās sarunāt, ka koncerts būs. Kamēr skatītāji, kuri, kā ierasts, praktiski nebija atstājuši nevienu brīvu vietu savās rindās, tinās rudens virsjakās un pledos, dejotāji ar smaidu uz skatuves nāca gan basām pēdām, gan pavisam pieticīgos koncerttērpos, kas sildīja maz. Koncertā, kuru caurvija Imanta Ziedoņa dzejas rindas un viņam svarīgais mūžīgā ceļa un attīstības motīvs, dejoja gan paši mazākie “Benefices” ķipari, gan arī mammas un tēti. Vecāku pulciņš uz skatuves ar katru reizi kļūst arvien plašāks, pamazām īstenojot “Benefices” vadītājas Annikas Andersones sapni parādīt, ka dejot var arī pēc 20 gadu vecuma. Ar katru koncertu arvien vairāk atraisās un meistarībā aug arī studijas puiši. Un slinkot uz skatuves viņi nemaz nedrīkst atļauties – viņus četrus uz divarpus simtiem meiteņu fona pamana labi.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja A.Andersone, video stāsta režisors Sandis Kalniņš, scenogrāfe Ilze Beķere, gaismu režisors Kārlis Freibergs. Horeogrāfi: A.Andersone, Evija Plone, Margarita Demjanoka, Modris Opelts, Edīte Ābeltiņa, Liene Bēniņa un Natālija Šokele.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Koncerti