«Asni» piedalās konkursa «Dziesmai būt» laureātu koncertā 4

Šodien Jelgavas novada apvienotais skolēnu koris «Asni» līdz ar citiem Latvijas izglītības iestāžu 5.-9.klašu koru konkursa «Dziesmai būt!» laureātu koriem piedalās koncertā Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Jāatgādina, ka Jelgavas 4.vidusskolā norisinājās koru konkursa «Dziesmai būt!» otrā kārtā, kurā, piedaloties 18 koriem no Zemgales reģiona, Jelgavas novada apvienotais skolēnu koris ieguva augstāko novērtējumu. Toreiz koris par savu priekšnesumu saņēma 46,74 punktus no 50 iespējamajiem, līdz ar to korim piešķirta pirmā pakāpe. Šis ir augstākais saņemto punktu skaits šogad konkursā, informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

«Būtiski noturēt līmeni, kas sasniegts. Nenoliedzami esmu gandarīta ar kora sniegumu, tomēr nevar pēc sasniegtā atslābt, jo priekšā vēl intensīvs darbs, gatavojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem,» norāda kora vadītāja Anita Liekna.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Zane

Protams, paldies Anitai par darbu. Bet ikdienā ar atsevišķām šī kora grupiņām skolā strādā pašmāju pedagogi. Cepuri nost! Un paldies visiem pedagogiem, kas sagatavoja šo lielisko kori! Bravo meitenēm!

pirms 8 gadiem, 2013.05.10 19:03

Inese

lielu darbu ir ieguldijuši, katrs pedagogs, viens no tiem Anda Silgaile,, bravo meitenes malači!!

pirms 8 gadiem, 2013.05.11 19:19

Jautājums

Un vai tad Jelgavas 4.vsk. meiteņu koris nemaz nepiedalījās!? Kāpēc tikai Lieknas viena tiek saulītē celta...

pirms 8 gadiem, 2013.05.13 10:21

Atbilde

Koris jau piedalījās, tikai jautājums par panākumiem ;)

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 17:24

Koncerti