«Dagamba» šodien sāk koncerttūri «Bach goes to Iran»; Jelgavā koncerts 4.oktobrī

Šodien, 13.oktobrī, plkst.18 ar uzstāšanos Vidzemes koncertzālē ''Cēsis'' koncerttūri "Bach goes to Iran" sāks čellu grupa "Dagamba".

Tūres laikā, prezentējot savu jauno albumu "Recycled", mūziķi viesosies arī citās Latvijas pilsētās - 4.oktobrī "Dagamba" uzstāsies kultūras centrā Jelgavā, 10.oktobrī mūziķi viesosies Liepājas Olimpiskajā centrā, 17.oktobrī Rēzeknes koncertzālē "Gors", 23.oktobrī koncertzālē "Prelūdija", Alūksnē, 24.oktobrī Saldus Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē un 30.oktobrī Rīgā, koncertzālē "Palladium", kur piedalīsies arī vairāki viesmākslinieki, kurus grupa vēlas paturēt noslēpumā.

Kā ziņots, nupat izdotajā albumā "Recycled", kas tulkojumā nozīmē "Pārstrādāts", grupa "Dagamba" mūsdienīgi pārstrādājusi par klasiku uzskatāmus skaņdarbus.

Albumā iekļautas variācijas par Georga Frīdriha Hendeļa, Sergeja Rahmaņinova, Ludviga van Bēthovena, Edvarda Grīga, Sergeja Rahmaņinova darbiem, tāpat ierakstā iekļauti par mūsdienu klasiku kļuvušu izpildītāju, piemēram, grupu "Muse", "Radiohead" un "Pērkons", darbu motīvi.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas internetā un "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā.

Grupā "Dagamba" muzicē Valters Pūce, Dainis Tenis un Antons Trocjuks, kā arī Hamidreza Rahbaralams no Irānas.

Pievieno komentāru

Koncerti