Dzintars Čīča: “Bez mūzikas dzīvot nevaru” 3

Janvārī tautā iemīļotajam dziedātājam Dzintaram Čīčam apritēja 25, bet jau 15 gadu viņš ir uz skatuves. Latvija Dzintaru iepazina Raimonda Paula koncertos, bērnu “Eirovīzijā”, kur viņš uzvarēja ar skanīgo dziesmu “Tu esi vasarā”, un vēlāk arī raidījumā “Latvijas šlāgeraptauja”. Mūziķis arvien pulcē klausītājiem pilnas zāles. Atzīmējot nozīmīgās jubilejas, Dzintars ar koncertprogrammu “Bučas visiem” dodas pie klausītājiem, un 23. februārī viņš viesosies arī Jelgavā.

– Ar koncerttūri “Bučas visiem” svinat gan savu 25 gadu jubileju, gan 15 gadu jubileju uz skatuves. Liela daļa mākslinieku šajā vecumā tikai sāk gūt pirmo atpazīstamību un panākumus. Vai jau desmit gadu vecumā domājāt, ka gribētu saistīt savu dzīvi ar mūziku vai arī notikumi pēc uzvaras Latvijas bērnu “Eirovīzijā” attīstījās likumsakarīgi un liktenis pavēra durvis uz lielo skatuvi?

Bērnībā vairāk gan to gribēja mana dziedāšanas skolotāja, kura virzīja uz dažādiem bērnu konkursiem. Ceļš uz lielās skatuves sākās jau pēc konkursa “Jaunās zvaigznes”, kur mani pamanīja maestro Raimonds Pauls. Protams, kad sāku strādāt lielajā mūzikas vidē kopā ar augstākās raudzes mūziķiem, pašam tas iepatikās, un tad jau viss notika likumsakarīgi.

– Jaunās koncertprogrammas pieteikums vēsta, ka šī, iespējams, būs jūsu visu laiku krāšņākā pro­gramma. Ar ko pārsteigsiet klausītājus Jelgavā?
Pirms koncerta atklāt detaļas nav īsti labi, tas ir jāpiedzīvo uz vietas. Programmā skanēs manu 15 koncertēšanas gadu populārākās dziesmas. Tas, kāds nu ir to skanējums, vien jau ir pārsteigums. Ar mani kopā muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā – katrs no grupas ir augsta līmeņa mūziķis, un spēlēt kopā ar viņiem ir lielākā bauda. Koncertu vadīs Kaspars Antess, un mums kopā ir iecerēti stāsti, kas pārsteigs ne vienu vien.


Publicitātes foto. Visu interviju lasiet 15. februāra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jampāzijs no Elejas

Es arī bez čičiem nevaru dzīvot!

pirms 2 gadiem, 2018.02.15 23:44

berta

viens tev ir. iztiec kā vari.

pirms 2 gadiem, 2018.02.16 10:21

tak

kurš čigānbērns var bez klepera un mūzikas ?

pirms 2 gadiem, 2018.02.18 11:16

Koncerti