Eiropas dienas koncertā Jelgavā uzstāsies «Astro'n'out»; pensionāri aicina nūjot 3

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā par godu Eiropas dienai 11.maijā pulksten 22 klubā «Jelgavas krekli» aicina uz populārās mūzikas grupas «Astro'n'out» bezmaksas koncertu. Pēc tā – dejas ar Tomu Grēviņu. Bet pašā Eiropas dienā pensionāru biedrība aicina uz nūjošanas festivālu. 

Eiropas diena tiek svinēta 9. maijā, jo šajā datumā 1950. gadā toreizējais Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans aicināja Eiropas valstis izveidot īpašu iestādi, kas apvienotu un pārraudzītu to ogļu un tērauda ražošanu, atgādina birojā. 

11. maija koncerta viesi gan varēs izbaudīt svētku atmosfēru, gan iegūt noderīgu un interesantu informāciju par ES un Eiropas Parlamentu kā vienīgo tieši ievēlēto ES institūciju.

Savukārt Jelgavas Pensionāru biedrība 9.maijā pulksten 9 rīko «Nūjošanas festivālu» par godu Eiropas dienai. Maršruts: Jelgavas 6.vidusskola – Jelgavas 4.vidusskola, informē Jelgavas pašvaldības pārstāve Egita Veinberga.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tekla

ko penžas tik agri "nūjo", jau 9-os? varējā vēlāk, aizbrauktu par šiem pasmieties, ar slēpju kokiem staigājošie klauni:)

pirms 8 gadiem, 2013.05.08 10:03

Koncerti