Ej un dedz, sadedz, savu balsi meklējot (FOTO) 4

Šo neapstrīdamo faktu, ka jelgavnieki savējos neaizmirst, pierādīja Noras Bumbieres, šķiet, latvju tautā joprojām visiemīļotākās estrādes dziedātājas, 70 gadu jubilejai, kas aprit tieši šajā pirmdienā, 13. martā, veltītā svētdienas koncerta «Tepat, starp jums!» Jelgavas Kultūras nama līdz ar daudzajām papildvietām pārpildītā zāle.

Par jelgavniekiem savā ziņā gribas (un var) nosaukt visus aizkustinošā koncerta dalībniekus, sākot ar Žoržu Siksnu, kurš kā sešdesmitgadnieks bija jaunākais no šāgada jubilāriem un slaveno «Muļķe, sirds!» un citas dziesmas izpildīja kopā ar Tirkīza kora ansambli (kormeistars Ingus Leilands). Bet vai savā ziņā jelgavnieks nav arī Noras Bumbieres fonda valdes priekšsēdētājs un ilggadējais Noras skatuves partneris Viktors Lapčenoks?

Neapšaubāmi, koncerta otrā daļa līdz ar Maestro Raimonda Paula sēšanos pie klavierēm un V.Lapčenoka uznākšanu uz skatuves bija tik spilgta, ka nedaudz pat aizēnoja visus pārējos nostalģiski ietilpīgā koncerta dalībniekus. (Lai gan lieliski bija arī Zigfrīds Muktupāvels, Ira Krauja-Dūduma, Rūta Dūduma, Emīls Balceris, Sabīne Berezina, Daiga Petkeviča, Normunds Jakušonoks, Katrīna Bindere, popgrupa «Noslēpums», bērnu un jauniešu deju kolektīvs «Vēja zirdziņš».) Īpašais gods muzicēt kopā ar Maestro tika Jubilejas ansamblim Edgara Jasa vadībā (basģitāra Dāniels Pelcis, soloģitāra Jānis Ozoliņš, sitamie instrumenti Harijs Gūtmanis).

Īpaši nopelni, kā to jau pirms koncerta «Ziņām» minēja N.Bumbieres fonda dibinātāja un izcilās dziedātājas māsa Māra Zustrupa, koncerta spilgtajā un sirsnīgajā norisē pienākas režisoram Sandim Kalniņam, māksliniekam Ivaram Pirvicam, gaismu, skaņu un video meistariem, kā arī visam Jelgavas pašvaldības iestādes «Kultūra» kolektīvam.


Foto: Aivars Eglītis

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jelgavniece

Skaists koncerts! Saviļņoja līdz asarām dziesmas "Mēma"izpildījums, kuru dziedāja visa zāle! Paldies!

pirms 4 gadiem, 2017.03.13 15:52

Gunārs

Neliels video ieskats no koncerta:
https://www.youtube.com/watch?v=89gaOb_rl94&t=148s

pirms 4 gadiem, 2017.03.13 17:41

Koncerti