FOTO: «Vēja zirdziņš» atver savu «Brīnumlādi» 25

Sestdien bērnu un jauniešu deju kolektīvs «Vēja zirdziņš» Jelgavas kultūras namā skatītājus priecēja ar horeogrāfisku uzvedumu «Brīnumlāde», kura horeogrāfe ir Anna Jansone.

Šo muzikālo uzvedumu deju kolektīva dejotāji vairākās vecuma grupās izdejos arī labdarības koncertā 16.decembrī pulksten 16. Biļetes uz to var saņemt kultūras nama kasēs.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 25

Elīna

Koncerts tiešām bija brīnišķīgs! Prieks! :)

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 21:37

Sandra

Ļoti ļoti pozitīvs kocerts :) Paldies bērniem un skolotājiem!

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 14:11

Vēja zirdziņš

Galīgi garām tas Vēja zirdziņš ar visu savu iekšējo bardaku un skolotāju bļaušanu!

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 10:54

Dejotāja mamma.

Bet vai Jūs nepieļaujat domu, ka tieši Jūsu bērns piedalās "iekšējā bardaka" radīšanā, kas noved pie tā, ka skolotājam ir jāpaaugstina balsi. Spriežot pēc tā, kā Jūs šeit tā vienkārši "uzspļaujat" visiem no saviem augstumiem, ar sevišķu takta un audzināšanas kultūru neizceļaties. Un bērni ir vecāku spogulis. Esmu pārliecināta, ka daudzi bērni, tāpat kā manējais, dejo ar prieku un skolotājiem līdz šim nav nācies "bļaut". Bet redzot atsevišķu bērnu un viņu vecāku visautļautību, gribas ne tikai kliegt vien...
P.S. Paldies visiem foršajiem skolotājiem un dejotājiem par lielisko koncertu. Ka tautā saka "Suņi rej, bet karavāna iet uz priekšu".

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 14:53

ome

neviens nav piesiets. Kuram nepatīk, tas vienkārši var neiet un nedejot. Nākas dažkārt pacelt balsi pat mājās uz mazbērniem, kur nu uz veselu baru bērniem vēja zirdziņā. Ja nedzird, tad IR JĀKLIEDZ!!! un ļoti skaļi. Nekad par to bērni nav sūdzējušies. KĀRTĪBAI IR JĀBŪT.

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 11:53

Apelsīns

"Sliktam dejotājam pat ... traucē", kur nu vēl disciplīna un kolektīvā atbildība....
Pareizi saka ome, par to, ka dejot nav spiesta lieta un šis nav vienīgais Jelgavas interešu izglītības kolektīvs, turklāt vēl obligāts. Pievienojos, ja nav aicinājums būt pa īstam uz skatuves, un strādāt ar pilnu atdevi un kolektīvo atbildību, tad vienmēr atradīs kažokā utis,pat tur, kur viņu nav... Nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Tieši tāpat vēlētos pārfrāzēt - nav slikta kolekīva, ir tikai nepiemēroti dejotāji. Savs kolektīvs ir jāatrod. Lai veicas, ja kādam VZ ir par "stingru", akadēmisku. Savu bērnu laižu uz VZ - un cieņpīlni noliecu pateicībā Aldas un Gunas priekšā galvu - par to, ka ir šāds kolektīvs. Par to, ka manam bērnam būs iespēja augt un veidoties par sociāli atbildīgu, uzņēmīgu, pacietīgu,neatlaidīgu, drosmīgu "pirmās rindas dejotāju" (un to es nedomāju tikai par skatuvi).... Tās rakstura iezīmes, ko ieaudzina šāda tipa kolektīvos - ir nenovērtējamas ne ar kādām dalības maksām, laika patēriņiem utt. Pati esmu izaugusi par personību pateicoties skatuvei un sava laika izciliem deju Vadītājiem, un to pašu vēlu ar saviem bērniem!
Jā... un laikam tomēr pierkstīšos pie ausu ārsta, savādāk sēžot aiz durvīm dzirdu tikai mūziku skanam un bērnu čalas, pedagogu pamācības - bet tā arī neesmu varējusi saklausīt izslavēto "kliegšanu".... Pat tad, kad uz skatuves salaisti visi 250 mākslinieki.

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 14:05

dejotājs

Jūs kas rakstat esat pats galīgi garām un neuzdodaties par to kas neesat un starpcitu kur ir pierādījumi
Un ir tada lieta ka tie ir salti meli pilnībā jo pats biju visos meiģinājumos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.03 15:44

Dejotājs

Ja jūs zinātu cik lielu darbu mēs ielikā, lai jums patiktu!;)

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 11:51

Dejotājs

*Ielikām

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 11:51

ome

malači. Neņemiet galvā negatīvos komentārus. Viss bija okey.

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 11:55

Vēja zirdziņš dejotāja mammai

Mans bērns pilnīgi noteikti nevar piedalīties Vēja zirdziņa bardaka veidošanā,jo tur nedejo :) Tās ir atsauksmes no paziņām,kurām bērni tur dejo. Arī pašai ir nācies to redzēt,kā arī dzirdēt bļaušanu,kas nav saistīta ar to,cik labi bērni dejo. Izlasot Jūsu teikto :"Bet redzot atsevišķu bērnu un viņu vecāku visautļautību, gribas ne tikai kliegt vien.." varu Jums atbildēt ar Jūsu pašas vārdiem - "... ar sevišķu takta un audzināšanas kultūru neizceļaties." Šajos teikumos arī atklājat savu patieso seju,jo skaisti uzrakstīt jau mēs visi mākam. Tā lūk!!

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 19:56

Neesmu redzējis, bet ir viedoklis.

Skaidrs. "Viena tante teica". Te vairs nav daudz ko komentēt. Ja ir tik ļauni, tad nesaprotu kādēļ no šī kolektīva bērni vēl nav aizmukuši. Laikam tomēr ne viss ir tā kā runā tantes un kā izskatās no malas, izraujot dažādas epizodes no notikumu konteksta.

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 20:11

Klaču tantei

Nu tad turpini sēdēt uz soliņa, grauzt sempenes un klausies ko tantes runā, lai arī nakamajā reizē vari mums paust savu kompetento viedokli.

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 20:30

Dejotāja mamma

Mans bērns dejo jau 13 gadu!Es ļoti lepojos, ka mans bērns dejo tieši šajā kolektīvā.Viņi spēj pārsteigt ar savu orģinalitāti, ko var redzēt ikvienā koncertā!Lai izdodas!

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 21:31

Dejotājs

Mēs n-tās dienas darba ielikām ,lai viss būtu precīzi un skaisti:)
Lai tikai skatītājiem un visiem mūsu vecākiem būtu prieks!

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 22:55

RRR

Manuprāt, šis kolektīvs ir orientēts uz rezultātiem. Gribu redzēt kā bez stingras disciplīnas un smaga darba var panākt kaut ko līdzvērtīgu. Koncerts bija brīnišķīgs par ko arī paldies.
P.S
Īdētājiem par „kliegšanu” ir daudz pulciņu, kuros var samaksāt naudu un neviens „nekliegs”. Tikai diez vai tādiem būs līdzvērtīgs rezultāts.

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 13:07

omega

ir TONUSS, tur var dejot kā grib, kā var, kā māk. Visi kliedz, un neviens neklausās. Piedevām vēl pa kaklu labi var norauties.

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 17:08

Dejotāja

Ja jūs zināt cik mēs esam daudz darba ieguldījuši tikai tāpēc lai jums patiktu koncerts. Mēs paši pat kliedzām kad kāds kaut ko nepareizi izdara, bet kad koncerts ir izdevies tad mūsu skolotājas mums saka ka mēs esam brīnišķīgi nodejojuši, un ja paskatās kā dejo ,,Jundaliņi'' un citi bērnu deju kolektīvi tad ,,Vēja Zirdziņš'' dejo daudz labāk nekā citi. Ja jūs būtu tautu deju eksperti tad jūs redzētu cik daudz darba mēs ieguldam!!

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 18:10

Kauna nav

Liec mierā Jundaliņus, skaties uz sevi un savējiem!

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 21:12

kuš kuš

Mieru, tikai mieru! No sirds dejo kā viena, tā otra deju kolektīva dejotāji! Prieks, ka tik daudz Jelgavas bērnu dejo un dara to no sirds! Un nav pat svarīgi kurā kolektīvā ;) Galvenais ir dejotprieks!

Malači bērni!

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 21:50

Liene

Koncerts bij nepārspējams. Bērni lielu darbu ielikuši un var redzēt, ka dejo ar lielu atdevi. Vēja Zirdziņā dejo labākie- lai viss izdodās arī turpmāk. Paldies bērniem, vecākiem un skolotājām.

pirms 7 gadiem, 2013.12.17 13:34

***

Komentāru balsošanas "patīk", "nepatīk" sistēma sabojājusies . Spiežu "patīk",bet pieaug "nepatīk" skaitlis. Interesanti.

pirms 7 gadiem, 2013.12.19 10:53

Dejotāju mamma

Mani 3 bērni jau daudzus gadus dejo 'Vēja Zirdziņā'' un ir lepni par savu kolektīvu.Paldies visiem dejotājiem un skolotājām par skaisto koncertu.Kolosāla atpūta pēc smaga darba.Nekļūdās jau tikai tas,kurš neko nedara un arī viņš kļūdās,jo neko nedara.Nomelnot jau ir viegli,bet izdarīt labāk-grūti.

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 13:19

membrāns

...ja kāds vēl IR dzīvs,tad prieks par Dejotāja mammu!Visvairāk bļaustās tās SUPERMAMMAS,kas tiktikko ir dzemdējušas savu pirmdzimto,vienīgo,vis,vis,vis vis,vis ,jā-vismīļāko bērnu Prieks par to.Kas ir ?Vīram vairs nestāv ?Drīzāk jau tādām MAMMĀM tas pirmais jau tā ir nervā iekritis,ka par otro ...nemaz domāt negribās ,un tad nu visa pasaule vainīga par to ,ka audzinātāja,skolotāja,sētniece,kaimiņš vismīļāko bērniņu apbižo,aizrāda,kaunina...utt.utt.,vai vai vai-uzrunāja skaļākā balsī,aprāja,uzbļāva galu galā.Un citi dejo labāk un skaistāk,un runā dzejoļus izteiksmīgāk,un tie citi ātrāk skrien,podam arī garām nečurā...Dzemdē vēl vienu,divus un viss būs štokos,redzēsi NORMĀLU dzīvi...P.S.Mums ar sievu ir trīs meitas,dēls,četri mazdēli un četras mazmeitas.Vecākajai nupat palika 18 gadi ,jaunākajai pusotrs gadiņš.AIZVERIET muti pārgudrās-vienbērna māmulītes! Membrāns runā no savas pieredzes.

pirms 6 gadiem, 2014.12.05 00:50

membrāns

...starp citu !Dzemdējis es neesmu un arī nekad nevarēšu ,bet kad man ar airi pa pau-tiem iesita,tad kaut ko apmēram nojautu par dzemdību sāpēm...

pirms 6 gadiem, 2014.12.05 00:56

Koncerti