«Intriga» dāvinās koncertu

«Dāvana ir šī laika simbols – visi to gaida. Mēs gribam parādīt, ka dāvana nav tikai materiāla lieta, tas var būt arī kaut kas garīgs – emocijas, sajūtas,» stāsta deju studijas «Intriga» mākslinieciskā vadītāja Inga Ose, kopā ar kolektīva meitenēm sestdien aicinot uz koncertu «Dāvana». 

I.Ose turpina: «Piemēram, mazi bērni dāvanā gaida lelli vai sacīkšu auto, pieaugušas meitenes var gaidīt, piemēram, bildinājumu, cits atkal vēlas satikt draugu – tā arī viņam ir dāvana. Dāvana ir ļoti plašs jēdziens.» 

Koncertā ap 150 «Intrigas» meiteņu izdejos jauniestudējumus, kuri arī lielākoties veido koncertu. Tās būs gan pašas I.Oses veidotas horeogrāfijas, gan pārējo «Intrigas» skolotāju Santas Kancevičas un Simonas Kurigas dejas. Turklāt šī būs S.Kurigas debija kolektīvā. I.Ose priecājas, ka visas «Intrigas» pedagoģes pašas savulaik dejojušas kolektīvā un pēc izglītības iegūšanas tajā atgriezušās skolotāju lomā. «Tās ir pārbaudītas vērtības, tāpēc turamies kopā un cits citam palīdzam,» tā I.Ose.

Savus koncertus «Intriga» vienmēr papildina ar viesu priekšnesumiem, un šoreiz tā būs jauniešu grupa «Ne citu rīt», kas neseno valsts svētku laikā debitējusi ar dziesmu «Latvija».

Koncerta sākums pulksten 17, biļetes iegādājamas Jelgavas kultūras nama kasē. 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Koncerti