Jaungada sagaidīšanas koncertšovs «Mirklis pirms pusnakts» Zemgales Olimpiskajā centrā 8

29.decembrī, Zemgales Olimpiskajā centrā notiks Jaungada sagaidīšanas koncertšovs "Mirklis pirms pusnakts", informē projekta sabiedrisko attiecību vadītāja Una Griškeviča.

Vakara gaitā par mūziku rūpēsies tādas grupas kā "Astro'n'out", "Ne(X)t move saksofonu kvartets", "Mākoņstūmēji", "bet, bet", "Opus Pro", "DaGamba", "Colt", "Tirkizband" un grupa "Keksi".

Būs gaidāms arī bungu šovs, kā arī uzstāsies dziedātāji Antra Stafecka, Ivo Fomins, Jānis Stībelis, Normunds Rutulis, Laimis Rācenājs un daudzi citi mākslinieki.

Vakaru vadīs Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis, kurš priekšnesumu starplaikos uz nelielām sarunām aicinās dažādas populāras Latvijas personības, tostarp Elitu Patmalnieci, Raimondu Bergmani un duetu ''Sandra''.

Tuvojoties gaidāmajam notikumam, "TV3" zvaigžņu koris, piedaloties televīzijas ētera personībām Agnesei Drunkai, Kristīnei Žildei, Ansim Pūpolam un Arnim Krauzem, kā arī mūziķiem Antrai Stafeckai, Ivo Fominam, Normundam Rutulim, Jānim Stībelim, "Tirkiz Band" dalībniekiem un čellu grupai "DaGamba", pagājušajā nedēļā Ginta Stankeviča studijā ierakstīja kopdziesmu "Jaunais gads tepat aiz stūra". Dziesma ir mēģinājums radīt dziesmu, kas būtu dziedama īsi pirms gadu mijas, kad visi ir jaunu cerību un gaidu piepildīti.

Biļetes iepriekšpārdošanā uz Jelgavā gaidāmo koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Arī bijām

un nepatika- lēti joki, garlaicīgas intervijas un nebaudāmi muzikālie priekšnesumi skaņas kvalitātes dēļ. Skumji, ka skatītājus uzskata par dumjiem ļautiņiem, kas būs sajūsmā par šādu balagānu...

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 03:33

03 :33

Ir jāguļ saldā miedziņā.Man patika Skutelis.Kvalitāti TV uzlabos.Ir jāmāk priecāties par to ,kas ir.
Veiksmīgu Jauno gadu!:-) :-) :-)

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 07:47

Pff

Jelgavā jau vairāk neko priekš iedzīvotājiem atļauties nevar

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 09:01

Pff

Jelgavā jau vairāk neko priekš iedzīvotājiem atļauties nevar

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 09:01

beta

Kas tāds Jelgavā Zoc nebija bijis un ZOC pirmo reizi kaut kas tāds notika, mēs bijām un neskatoties uz pūļiem noķērām Jauno gadu aiz astes un tik daudz mākslinieki, tā tv sajūta, forši, ka pilsēta varēja ko tādu pie sevis uzņemt. Laimīgu jauno gadu un vairāk priecāties visiem:)))))

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 10:59

man arī nepatika

vadītāji vadīja pasākumu bez atdeves;
skaņas kvalitāte slikta;
mūziķiem arī reiz būtu jāpiedomā par apjomīgāku šov-numuru veidošanu (tikai dažiem kas tāds bija 2.daļā), nevis tikai "ai, es dziedāt protu, ģitāra man arī ir...." - respektīvi, nebija ne Jaungada tērpu, ne šova, ne spozmes, kas šai reizē iederētos;
skatuves noformējums padrūms vai atturīgs -der Lāčplēša dienas svinībām, bet ne Jaungada sajūtas tveršanai!...

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 14:06

Diemžēl

Skatījāmies TV. Bāli un vienkārši "nelīmējās" kopā, vadītāju sarunas dzeltenās preses līmenī.

pirms 5 gadiem, 2016.01.01 23:44

Koncerti