Konkurss! Iespēja tikt uz «Džimlai Rūdi Rallallā!» koncertu Uzvaras parkā 19. jūlijā 1

Šovasar, gaidot filmas «Džimlai Rūdi Rallallā» pirmizrādi, pie skatītājiem dodas muzikāli optimistisks koncertuzvedums. Filma stāsta par to, kā pansionāta iemītnieki nolemj palīdzēt Latvijai un iestājas armijā, lai jaunajiem paliek vairāk laika gādāt valstij jaunos pilsoņus. Filmēšanā piedalījās teju visi skatuves mākslas vecmeistari. 

Koncertuzvedumā, kā informē rīkotāji, skatītājiem būs iespēja tikties ar aktieriem -  Jāni Paukštello, Gunāru Placēnu, Veltu Skursteni, Irinu Tomsoni, ilggadējo operetes solistu Juri Pučku. Par muzikālo noformējumu koncertuzvedumā rūpēsies Valdis Zilveris un Laila Ilze Purmaliete. Uzveduma vadītāja lomā iejutīsies Mārtiņš Egliens, kurš arī atveidos pazīstamus augstāko amatpersonu tēlus, ar kuriem skatītājiem jau bija izdevība tikties «Žurka ne-būs» iestudējumā.  

Dziesmas, humors un optimistiska noskaņa būs tas, ko skatītāji gūs koncertuzvedumā «Džimlai Rūdi Rallallā!» arī Jelgavā – 19. jūlijā pulksten 19 Uzvaras parkā. 

Desmit portāla zz.lv apmeklētājiem piedāvājam tikt katram pie diviem ielūgumiem uz koncertu Jelgavā! Katrs, kas līdz ceturtdienas, 18. jūlija, pulksten 18 pirmais pareizi atbildēs uz kādu no konkursa jautājumiem, tiks pie ielūgumiem (vienam konkursantam iespēja iegūt divus ielūgumus neatkarīgi no pareizi atbildēto jautājumu). Atbildes ar norādi «Konkursam» sūtiet uz e-pastu zz@zz.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Jautājumi: 
1. Kāpēc filmai un koncertuzvedumam ir ņemts  nosaukums no tautasdziesmas  «Džimlai Rūdi Rallallā!»
a. tādēļ, ka šī tautas dziesma rosina palielināt dzimstību Latvijā;
b. tādēļ, ka ši ir visgarākā latviešu tautasdziesma;
c. tādēļ, ka šī tautasdziesma veicina egļu augšanu Latvijas mežos.

2. Kurš no koncertuzveduma dalībniekiem šogad svinēs 50 gadu jubileju? 
a. Jānis Paukštello; 
b. Valdis Zilveris;
c. Mārtiņš Egliens.

3. Kuram koncertuzveduma «Džimlai Rūdi Rallallā» dalībniekam dzimšanas dienas datums sakrīt ar tūres noslēguma koncertu, kas notiks 31. augustā Saulkrastos? 
a. Veltai Skurstenei;
b. Gunāram Placēnam;
c. Jānis Paukštello.

4. Cik koncertu šovasar notiks uzvedumam «Džimlai Rūdi Rallallā»?
a. 15;
b. 10;
c. 17.

5. Koncertuzvedumā «Džimlai Rūdi Rallallā», gaidot filmas pirmizrādi, piedalās ilggadējais operetes solists Juris Pučka, un uzvedumā būs dzirdamas dažas ļoti iemīļotas operešu melodija. Jautājums – kura operete ir visu laiku vispopulārākā Latvijā uzvestā operete?
a. Johana Štrausa «Sikspārnis»;
b. Emeriha Kalmana «Silva»;
c. Arvīda Žilinska «Dzintarkrasta puiši».

6. Filmā «Džimlai Rūdi rallallā» iesaistīti gandrīz visi Latvijas vecākās paaudzes aktieri. Koncertuzvedumā «Džimlai Rūdi Rallallā» piedalās astoņi dalībnieki, cik gadu ir kopā visiem dalībniekiem? 
a. 438;
b. 560;
c. 660.

7. Kas ir filmas «Džimlai Rūdi Rallallā» scenārija autors?
a. Māris Putniņš;
b. Valdis Lūriņš;
c. Māriņš Egliens.

8. Kur notika filmas filmēšana?
a. Cinevilā;
b. Ādažu poligonā;
c. Inčukalna poligonā.

9. Cik gadu 85 gadus vecais Gunārs Placēns spēlē Dailes teātrī?
a. 42;
b. 52;
c. 62.

10. Kurā teātrī spēlē uzveduma «Džimlai Rūdi Rallallā» vadītājs Mārtiņš Egliens?
a. Dailes teātrī;
b. Nacionālajā teātrī;
c. Daugavpils teātrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Koncerti