Mazākumtautību kultūras biedrības dāvina pilsētai koncertu «Mana laimes zeme» (FOTO)

Koncertu «Mana laimes zeme» Jelgavas mazākumtautību kultūras biedrību pašdarbības kolektīvi dāvina mūsu pilsētai 750 gadu jubilejā ar cerību, ka ikviens klausītājs gūs sev kādu jaunu atziņu vai apliecinājumu tai laimes sajūtai, ko vismaz reizi mūžā būs izbaudījis vai katrs.

«Koncerta dalībnieki, apceļojot dažādas valstis, mēģina rast atbildi, kas ir laime, kur tā rodama un kā to gūt,» tāda, pēc koncerta organizatores un vienas no iniciatorēm – pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes (SIP) kultūras darba speciālistes Evikas Kaufeldes ieceres, ir pasākuma, kurā piedalījās vai visas Jelgavas mazākumtautību kultūras biedrības, pamatideja.

«Manā laimes zemē» ar dziesmām un dejām klausītājus un skatītājus priecēja krievu, baltkrievu, ukraiņu, poļu, čigānu, ebreju un lietuviešu kultūras biedrību pašdarbības kolektīvi, ar saviem priekšnesumiem kuplināja arī tautas instrumentu orķestris «Kadans» no Rīgas Innas Krutikovas vadībā, bet programmu «kopā saturēja» Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra Arvīda Matisona vadītās studijas audzēkņi Vlads Spunītis un Raivo Svarinskis.

Lai noskaidrotu īsto laimes zemi, talkā nāca arī Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, kam, pēc sarežģīta loģiskā uzdevuma atrisināšanas, laimes zeme izrādījās tepat vien esošā pilsēta, kuras nosaukums sākas ar burtu «J» un beidzas ar burtu «A».

Nu, bet, ja nebijāt klāt koncertā (kas kā jau dāvana bija baudāms bez ieejas maksas), paši vien vainīgi – nāksies vien paminēt vai, vēl labāk, – padomāt.

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Koncerti