«Mūsu mājā dejo tā» 21. janvārī

Kad pagājuši Ziemassvētki un sagaidīts jaunais gads, bet skolas jau paspējušas atkal ieiet ikdienas mācību ritmā, laiks nopietnam darbam arī mākslinieciski noskaņotajiem skolēniem, sevišķi dziedātājiem, dejotājiem, pūtējiem un citiem nākamo svētku dalībniekiem, jo 2015. gads taču ir Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gads. 

«Arī mūsu tradicionālais nu jau kuru janvāri notiekošais koncerts «Mūsu mājā dejo tā» šoreiz būs orientēts uz jūlija lielo svētku repertuāru,» atzīst Alda Skrastiņa, kas šajā koncertā komandēs ne tikai savu «Vēja zirdziņu», bet būs, kā to prasa amata pienākumi, arī visu Jelgavas skolēnu deju kolektīvu virsvadītāja. «Citugad kolektīvi vairāk centās parādīt savu jaunradi, šoreiz gribas lielāku uzmanību pievērst kopējam slīpējumam.»

Koncertā, kas šogad pilsētas kultūras namā notiks 21. janvārī pulksten 17, piedalīsies 4. sākumskolas vairāku vecuma grupu kolektīvi (vadītāji Elīna Medne, Sanita Laganovska, Ilgvars Pauniņš), 5. un 6. vidusskolas dejotāji (abu skolu ansambļus vada Natālija Mišina), Spīdolas ģimnāzijas (Juzefa Blumberga), bērnu un jauniešu centra «Junda» (Madlēna Bratkus) un pašvaldības iestādes «Kultūra» deju ansambļi «Ieviņa» (Līga Ozola) un «Vēja zirdziņš» (A.Skrastiņa).

Savukārt vakar Alda kopā ar savu asistenti Gunu Trukšāni izlidoja uz Īriju, lai lūkotu, kā deju svētku repertuāru slīpē Limerikā un Dublinā dzīvojošie latviešu jaunie dejotāji. 

Pievieno komentāru

Koncerti