Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirms koncertiem Jelgavā un citur aicina iedziedāt tautas dziesmas 1

Latvijas Radio 2 arī šajā gadā veido īpašu dāvanu Latvijai dzimšanas dienā – koncertprogrammu «Manas tautas dziesmas» un aicina tās veidošanā iesaistīties gan savus klausītājus, gan visus tos, kuriem tuva latviešu tautas dziesma. 

Koncertprogrammas veidošanā ikviens var piedalīties, līdz 10.oktobrim nobalsojot par trim skaistākajām latviešu tautas dziesmām Latvijas Radio 2 māja lapā. 

«Savukārt drosmīgākos klausītājus aicinām iedziedāt tautas dziesmas paraugu un atsūtīt to uz Latvijas Radio 2 elektroniskā pasta adresi tautasdziesma@lr2.lv. Vienam labākajam dziedātājam vai grupai dosim iespēju muzicēt kopā ar profesionāliem mūziķiem kādā no koncertiem Ogrē, Rīgā, Valmierā, Tukumā, Jelgavā vai Liepājā,» aicina koncerta rīkotāju pārstāve Maija Tālberga. 

Koncertprogrammā, kas tiek veidota ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā, Latvijas 95.dzimšanas dienas nedēļā skanēs latviešu tautas dziesmas, kurās mīt mūsu saknes, dvēsele un spēks. Vairāk nekā 30 tautas dziesmas jaunos, etnopopa manierē veidotos aranžējumos kopā ar Jubilejas orķestri Jāņa Strazda un Kristīnes Kārkles-Puriņas vadībā izdziedās Ingus Pētersons, Liene Šomase, Andris Ērglis, Atis Auzāns, Antra Stafecka, Ivo Fomins, Dainis Skutelis, Emīls Balceris un radio klausītāji.

Koncerti notiks 8.novembrī Ogres kultūras centrā, 9.novembrī Valmieras kultūras centrā, 11.novembrī Rīgā, Dailes teātrī, 15.novembrī Tukuma pilsētas kultūras namā,  16.novembrī Jelgavas kultūras namā un 17.novembrī Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Koncerti