Popgrupa «Lai skan» aicina uz mīlestības pilnu koncertu Sv.Jāņa baznīcā

Ziemassvētkos – 25. decembrī – bērnu un jauniešu centra "Junda" muzikālā studija un popgrupa “Lai skan” aicina uz koncertu “Ziemassvētku lūgšana” Jelgavas Sv.Jāņa baznīcā. 

“Baltas sniega kupenas Ziemassvētkos kļuvušas par retu parādību, tāpēc vislabākais veids, kā sajust īpašo svētku sajūtu, ir dziedāt vai klausīties Ziemassvētku dziesmas,” pārliecināta koncerta mākslinieciskā vadītāja Inta Šveicere. 

Tieši tādēļ šajos Ziemassvētkos BJC “Junda” muzikālās studijas un popgrupas “Lai skan” audzēkņi sola uzburt sirsnīgus, mīlestības pilnus un ļoti muzikālus svētkus, izdziedot gan pašmāju mūziķu dziesmas, piemēram, K. Dimitera un V. Pūces “Tik klusa un svēta”, L. Reinika “Ziemassvētku lūgšana”, gan pasaules Ziemassvētku klasiku – dziesmas, bez kurām nav iedomājami nevieni svētki – “Ak, svētā nakts”, “Es skaistu rozi zinu”, “Tu, mazā, klusā Betlēme”, “No debesīm šurp” un citas. 

Savukārt paši mazākie – 4 līdz 6 gadu vecie dziedātāji – dziesmā lūgs: “Svētī mani maziņu,/ Šķīstī manu sirsniņu,/ Mazgā manu dvēselīt’,/ Lai tā tev skaidra, spoža spīd.”

Uz tikšanos koncertā “Ziemassvētku lūgšana” Jelgavas Sv. Jāņa baznīcā 25. decembrī pulksten 15. Ieeja par ziedojumu baznīcai.

Pievieno komentāru

Koncerti