“Savādi gan!” pilngadību svinēs arī Jelgavā (FOTO) 1

Aktīvi top TV3 Jaungada šovs “Savādi gan!”, kas 29. decembrī būs skatāms Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, savukārt 27. decembrī tas norisināsies Latgales vēstniecībā “GORS”, 28. decembrī – Valmieras Kultūras centrā, 30. decembrī – Liepājas Olimpiskajā centrā, bet 31. decembrī – atjaunotajā VEF Kultūras pilī.

Šovā būs skatāmi arī skeči un parodijas, ko varēs redzēt video formātā. Kā atklāj šova veidotāji, viens no tiem vēstīs, kā ekstrasensu cīņās tiek atmaskoti oligarhi. Uz skatuves Baiba Sipeniece-Gavare ar Valteru Krauzi, tāpat kā pirms 18 gadiem, iejutīsies vecīšu lomā, atveidojot Dzintru un Artūru, kas tolaik tautai bija tik ļoti mīļi un gaidīti.

Šogad “Savādi gan!” svin pilngadību – 18 gadus. Atceroties, kā bija toreiz, Baiba Sipeniece-Gavare teic: “Viss, ko agrāk darījām, bija labi un pareizi. Arī tagad būtu grēks klusēt, neko nedarīt, tāpēc metīsimies iekšā ar lielu joni, jo pašreizējā situācija un apstākļi mums neļauj apstāties, iesūnot, stāvēt dīkā un klusēt. Jo tie prototipi ir tik spilgti, ka prasīties prasās, lai viņus atkal uzliek uz skatuves. Tāpēc nāciet un skatieties, un nebūsiet vīlušies!”

Katrā pilsētā gaidāms dažāds mākslinieku sastāvs. Jelgavā uz skatuves kāps Jauno Jāņu orķestris, Normunds Rutulis, “Rīgas viļņi”, “Dagamba”, Jānis Stībelis, Marta Ritova, “Menuets”, “Colt”, “Borowa MC”, “Eolika”, Markus Riva, “Astro`n`out”, “Pērkons”, “Opus Pro”, Lauris Reiniks, šova “X faktors” finālisti un citi mākslinieki.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aiva

Biju koncertā Jelgavā! Man patika,tas ir labi,ka vēl ir kāds,kurš uzdrīkstas nosaukt visus gada aizkulišu personāžus,kuri izputina mūsu sūri grūti sapelnīto! Vai viņiem tiešām nav gana???

pirms 3 gadiem, 2017.12.30 14:58

Koncerti