Skates koru konkurss notiks Jelgavas Valsts ģimnāzijā

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skates 2.kārtas koru konkurss piektdien notiks Jelgavas Valsts ģimnāzijā, nevis 4.vidusskolā, kā izziņots iepriekš (vietas maiņa tika izlemta tikai pēc pirmās kārtas 9.aprīlī). 

Konkursā piedalīsies Jelgavas pilsētas, kā arī Jelgavas un Ozolnieku novadu kori.

24.aprīlī pulksten 16 koru skati iesāks Jelgavas 4.sākumskolas zēnu koris «Sprīdītis» (diriģentes Dita Mūrniece, Marita Caune), pēc tam dziedās 4.vidusskolas zēnu koris «Spīguņi» (diriģenti Ingus Leilands, Irina Osipova) un Spīdolas ģimnāzijas jauktais koris (diriģente Agija Pizika). Katrs kolektīvs uzstāsies ar trim dziesmām. Kā jau skatēs mēdz gadīties, arī šoreiz kormūzikas baudītājiem jārēķinās ar repertuāra atkārtošanos – piemēram, tautasdziesmas «Stāvēju, dziedāju» atskanēs astoņas reizes, bet «Kas kaitēja nedzīvot» – četras.

Apmēram pulksten 16.30 plānota 3. un 4.sākumskolas 4.–6.klašu koru uzstāšanās. Tālāk uz skatuves kāps 5.–9.klašu kori no Staļģenes vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Ozolnieku vidusskolas.

Koru sacensības 24.aprīlī Valsts ģimnāzijā noslēgs Jelgavas novada skolēnu koris «Asni», Jelgavas 4.vidusskolas 5.–9.klašu koris «Spīgo studija» un meiteņu koris «Spīgo» diriģentu Līgas Celmas-Kursietes un Lienas Celmas vadībā. Koru uzstāšanās secība un plānotais repertuārs ŠEIT.

Pievieno komentāru

Koncerti