Staļģenē uzgavilē “Ziemas sadancim” un Phjončhanai (FOTO) 1

Tradicionālais “Ziemas sadancis”, kas notika izrotātajā Staļģenes skolas sporta zālē, pulcēja gandrīz piecsimt dejotāju no 23 deju kolektīviem no visiem Jelgavas novada pagastiem, Ozolnieku novada, kā arī no Jelgavas. Saistībā ar Latvijas valsts simtgadi sadancis bija apvienots ar biedrības “Staro 100” rīkoto “Latvijas goda apli”. Tajā īpaši tika godinātas 38 novadnieku ģimenes, kas dejo vairākās paaudzēs. Sadanča lielākos aplausus izpelnījās Svētes pagasta senioru deju kolektīva “Brūklenājs” pāris Mārtiņš un Daina Kareļi, Jelgavas novada deju apriņķa virsvadītājas Ievas Kareles vecāki, kas ir arī labais paraugs dejojošajiem mazbērniem Viktorijai un Tomam. 
Sirsnīgā gaisotnē dejotāji sniedza 23 deju priekšnesumus. Skatītāji mūzikas ritmā aplaudēja gan jauniem, gan veciem. Ar veiklību izcēlās Ivitas Lejavas-Majores vadītā Elejas jauniešu deju kolektīva “Tracis” puiši, kas savā “Lecamdancī” apdancoja divus vingrošanas solus. 
Goda aplī stājās arī Jaunsvirlaukas pagastā dzimuši un auguši vīri – leģendārais Latvijas Radio žurnālists jau vairāk nekā sešdesmit gadu garumā Gunārs Jākobsons un viņa skolasbiedrs žurnālists Voldemārs Hermanis, kas ir slavenā režisora Alvja Hermaņa tēvs.


Foto: Jelgavas novada pašvaldība. Visu rakstu lasiet 15. februāra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 1

gugu

Izskatās, ka labs pasākums bijis. Ar visu novada vadību. Un režisore arī klāt!

pirms 2 gadiem, 2018.02.15 23:15

Koncerti