TDA «Kalve» rītvakar aicina uz «Polku pilī»

«Izdejosim skates dejas, būs arī Latvijā populāras un dejotāju mīlētas dejas. Tā būs arī iespēja pārbaudīt vienu otru deju, kas tiek gatavota speciāli jubilejas koncertam,» pirms rītvakara koncerta «Polka pilī» stāsta Tautas deju ansambļa (TDA) «Kalve» mākslinieciskā vadītāja Gunta Skuja.

TDA «Kalve», kam šis pavasaris izvērties darbīgs, jo tūlīt pēc tradicionālās «Polkas pilī» jāgatavojas pilsētas tautas deju kolektīvu skatei 3. martā un 70 gadu jubilejas koncertam 18. martā, uz koncertu aicinājis draugu kolektīvus – mājiniekus vidējās paaudzes deju kolektīvu «Kalve» un TDA «Diždancis», rīdziniekus jauniešu deju kolektīvu «Austris» un TDA «Vektors», liepājniekus tautas deju kolektīvu «Banga» un ogrēniešus TDA «Ogre».

Tradicionāli pirms koncerta dejotāji tiksies kopīgās aktivitātēs. Iepriekšējos gados tās ir bijušas pavasara talkas, pārbaudīta dejotāju spēja orientēties un sportiskums, bet šoreiz LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes telpās dejotāji sacentīsies prāta asumā un zināšanās.

Uz koncertu skatītāji aicināti sestdien, 25. februārī, Jelgavas pilī, tā sākums pulksten 17.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Koncerti