Vasaras sapnis vasaras lielkoncertā

Gatavojoties vērienīgajam koncertam “Mana vasaras melodija 2017”, kas 30. jūnijā pulksten 21 sāksies Pasta salā, vairāki koncerta dalībnieki pulcējās skaņu ierakstu režisora Ginta Stankeviča studijā, lai ierakstītu koncerta kopdziesmu “Vasaras sapnis” (Guntara Rača teksts, Raimonda Paula mūzika), informē projekta PR vadītāja Una Griškeviča.

Izrādās, šai dziesmai ir interesanta priekšvēsture. Tieši pirms divdesmit gadiem Maestro uzrunājis G.Raču kopīgi pastrādāt pie dziesmu programmas “Vasaras sapnis”, kurā toreiz piedalījās Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, dziesmas iedziedāja arī “Prāta vētra”, taču neesot bijis skaidrības par to, kurš vēl varētu ieskaņot dažas dziesmas. “Tad nez no kurienes parādījās Ūdrītis (Rolands Ūdris), kurš, lai gan bija rokenrola cilvēks, nespēja atteikt Maestro, un iedziedāja šo pašu dziesmiņu kopā ar bērnu vokālo ansambli “Dzeguzīte”. Manuprāt, daudzi, kuri šo dziesmu agrāk ir dzirdējuši, nemaz nenojauš, ka to dzied Ūdrītis,” atceras G.Račs. “Bet pats galvenais – lai Ūdrītim tagad būtu laba veselība! Turam īkšķus par viņu.”

Koncertā “Mana vasaras melodija 2017”, kuru vadīs TV personības Liene Bērziņa un Māris Grigalis un uz kuru aicina gan Jelgavas pilsēta, gan LNT, piedalīsies populārākās Latvijas šlāgergrupas un dziedošās ģimenes: “Crazy Dolls”, “Mākoņstūmēji”, “Liepavots”, “Zvaigžņu lietus”, “Baltie lāči”, “Rumbas kvartets”, “Ducele”, ”Lustīgais blumīzers”, “Laimas Muzykanti”, dziedošo ģimeņu šovos iepazītās Tihovsku un Dūdumu ģimenes, māsas Legzdiņas un brāļi Puncuļi, Aigariņš un Rikardions, Ainars Bumbieris, Kaspars Antess un citi. Par pavadījumu gādās instrumentālā grupa “Vintāža”. Pēc koncerta – nakts balle ar labākajiem mūziķiem.
Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Koncerti