Koncertzālē “Mītava" turpinās brīvdabas koncertsērija "uz Tu" 2

Brīvdabas koncertsērijas "uz Tu" ietvaros 29. jūlijā pulksten 19 koncertzālē "Mītava" uz tikšanos mūsdienu tautas mūzikas noskaņās aicina grupa "Tautumeitas". Savukārt 5. augustā pulksten 19 – dziedātāja Linda Leen un ģitārists Rihards Lībietis, informē Jelgavas pašvaldības iestāde "Kultūra".

Grupa "Tautumeitas" sāka ar tradicionālās mūzikas dziedāšanu, mēģinot pietuvoties un atdarināt teicējas. Taču tagad tautasdziesmas tiek izspēlētas, izmantojot balsis un tembrāli piesaistošus instrumentus, skanējumā ietverot arī pašu dziedātāju uzskatus par laiku, telpu un tautumeitas izjūtām tajos. 

Savukārt augusta koncerta laikā skatītāji varēs baudīt juteklisku atmosfēru,  jo uz skatuves kāps samtainās un spēcīgās balss īpašniece, dziedātāja Linda Leen kopā ar ģitāristu Rihardu Lībieti. 

Biļetes nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv

Ieeja tikai uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, apliecinot vakcināciju pret Covid -19 vai tā pārslimošanu. Atrodoties teritorijā, nav jāievēro distance un nav jālieto mutes un deguna aizsegs. 

Brīvdabas koncertsērija "uz Tu" radās pērn, lai atkal pēc garā pandēmijas pārtraukuma kopā būtu mūziķi un klausītāji. Aizsāktie mazās formas koncerti arī šogad turpina priecēt gan skatītājus, gan pašus mūziķus. 

Koncerti tiek rīkoti atbilstoši dotajā brīdī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: skaties.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zoo

Zakis 3.14stais āzis :D

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.25 16:28

Kultūra un izklaide