Konkursa "Jelgavas dominante" izstādes atklāšana

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina uz konkursa "Jelgavas dominante" mākslas darbu izstādes atklāšanu un laureātu apbalvošanu piektdien, 2. oktobrī, pulksten 14, Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī.

Mākslinieku biedrības konkurss "Jelgavas dominante" tika veltīts  Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 10 gadu atjaunotnes jubilejai. Konkursa mērķis bija veicināt mākslas darbu  radīšanu, kas atspoguļo Jelgavas pilsētvides izaugsmi un attīstību kā aktīvu mākslas centru dažādās vizuālās un lietišķās mākslas nozarēs.

Pirms desmit gadiem, 2010. gada oktobrī, pēc vērienīgas restaurācijas un rekonstrukcijas durvis apmeklētājiem vēra Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis, kļūdams par vienu no apmeklētākajiem tūrisma objektiem Jelgavā: ar trim interaktīvām ekspozīciju zālēm, konferenču telpu, restorānu, izstāžu zāli un skatu laukumu 9. stāvā, kā arī Tūrisma informācijas centru 1. stāvā. Toreiz bija skatāma arī pirmā torņa izstāde “Sv. Trīsvienības baznīca jelgavnieku mākslas darbos”, kurā tika eksponēti Gunāra Ezernieka, Ivara Klapera, Ulda Rogas, Mārča Stumbra un Ulda Zutera dažādos laikos gleznotie mākslas darbi.

Konkursa "Jelgavas dominante" mākslas darbu izstāde būs skatāma no 2. oktobra līdz 30. novembrim Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1.  Vairāk informācijas par izstādi pa tālr. 63005445 vai e-pastu: tic@tornis.jelgava.lv.

Konkursa "Jelgavas dominante"  laureātu balvas finansiāli atbalsta Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Foto: no arhīva

 


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide