Labdarības koncertā Bauskas novadā vāks līdzekļus bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem

Šovakar pulksten 19 Bauskas novada Īslīces kultūras namā biedrība "Laiks jauniešiem" sadarbībā ar Bauskas novada Codes pagasta pārvaldi rīkos labdarības koncertu "Spārnus veidojam kopā" ar mērķi ziedot līdzekļus ģimenēm, kurās ir bērni vai jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem, lai ģimenes varētu baudīt kultūru, informēja biedrības vadītājs Gints Jankovskis.

Pasākuma laikā priekšnesumus sniegs Varis Vētra, Normunds Rutulis, Miks Dukurs, Arturs Gruzdiņš, Rūta Dūduma-Ķirse, Deniss Stepanovs, grupa "Carnelian", grupa "Bekars" un popgrupa "Sapnītis". Par bērnu radošajām aktivitātēm un rotaļām rūpēsies radošās apvienības "Pasaku nams" pasaku tēli.

"Mēs nevaram iejusties ģimenēs, kurās kāds no cilvēkiem ir ar funkcionāliem traucējumiem, ja vien ar šīm ģimenēm mēs neesam tiešā saskarē, taču mēs viņām varam palīdzēt. Parasti Ziemassvētki ir laiks, kad tiek rīkoti šāda veida koncerti, bet šīs ģimenes nedzīvo tikai Ziemassvētkos," klāstīja pasākuma producents, Codes pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs.

Savukārt Jankovskis pauda gandarījumu, ka labdarības koncerts tiek organizēts kopā ar Codes, Dāviņu un Īslīces pagasta aktīvajiem jauniešiem.

Viņš skaidroja, ka ģimenes, kurās aug bērni ar funkcionālajiem traucējumiem, var saņemt atbalstu no valsts un pašvaldības, taču pakalpojumu un individuālo palīglīdzekļu pieejamība un iespēja tos individuāli pielāgot, nevis nauda un pabalsti, ir tas, ko nereti lūdz ģimenes, kurās aug bērni un jaunieši ar funkcionāliem traucējumiem.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide