Labdarības maratona “Dod pieci!” laikā Jelgavā viesosies īpašais aģents Čiekurmens

No 17. līdz 23. decembrim notiek Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons “Dod pieci!”, kura laikā dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale sešas diennaktis pavadīs speciāli būvētā stikla studijā Doma laukumā Rīgā, kur atskaņos klausītāju izvēlētas un ziedotas dziesmas. Labdarības maratonam šogad atbalstu sniegs arī īpašais aģents Čiekurmens, kurš dosies uz Siguldu, Jelgavu, Ogri un Cēsīm, lai satiktu pilsētu iedzīvotājus, nodrošinot iespēju ziedot dziesmas, un ar videozvana palīdzību sazināties ar dīdžejiem stikla studijā, informē Latvijas Radio Komunikācijas daļas galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Zomerovska.

Siguldā Čiekurmens viesosies otrdien, 18. decembrī stacijas laukumā, Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā, 19. decembrī, Ogrē, Brīvības ielā, 20. decembrī un Cēsīs, Rīgas ielā ,21. decembrī no pulksten 11 līdz pulksten 12. Informācijai par to, kur pilsētā varēs satikt īpašo “Dod pieciI!”aģentu var sekot līdzi arī pieci.lv ēterā un sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/piecilv 

Minimālais ziedojums par vienu dziesmu ēterā ir pieci eiro. Šā gada ziedojumi caur Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas bezmaksas mācību programmas veidošanai un ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā. Ikviens pilsētas iedzīvotājs, kurš vēlas ziedot un kopā ar “Dod pieci!” īpašo aģentu, izmantojot videozvanu sazināties ar stikla studiju,  aicināts sekot līdzi informācijai un uzmeklēt Čiekurmenu savā pilsētā. Visus ziedojumus un dziesmu sarakstu Čiekurmens nogadās stikla studijā.

Ziedot ar dziesmu var vietnē dodpieci.lv. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm, dāvinot ziedošanas prieku arī uzņēmumu darbiniekiem, kolēģiem, draugiem vai tuviniekiem.

Saziedotie līdzekļi dos iespēju jaunajiem vecākiem jau no 2019. gada pavasara apmeklēt psiholoģisku un praktisku mācību programmu par emocionālās inteliģences attīstību un veselīgas piesaistes veidošanu ar bērnu. Katri pieci eiro nodrošina pusstundu praktisku un psiholoģisku mācību  - daļu no jaunās mācību programmas 21 stundas apjomā. Mācības būs bez maksas, un tās plānots nodrošināt visā Latvijā. Programmu veido biedrība „Plecs” sadarbībā ar labākajiem nozares profesionāļiem - nodibinājuma „Centrs Dardedze” valdes locekli Lailu Balodi, BKUS Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītāju un bērnu psihiatru Ņikitu Bezborodovu, ģimenes psiholoģijas centra „Līna” dibinātāju un psihoterapeiti Vitu Kalniņu, psiholoģi un psihoterapeiti Andriju Likovu u.c.

Jau ziņots, ka no 17. līdz 23. decembrim sabiedriskie mediji – Latvijas Radio, Latvijas Televīzija un portāls lsm.lv – sadarbībā ar Ziedot.lv organizē labdarības maratonu “Dod pieci!”, kura laikā dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale 148 stundas dzīvos un strādās īpašā stikla studijā Doma laukumā.

Maratona laikā ēterā skanēs tikai klausītāju ziedotās dziesmas, studijas viesu priekšnesumi un stāsti par aktualizēto tēmu – kā kļūt par labākiem vecākiem un audzināt patiesi laimīgus bērnus.

Labdarības maratons “Dod pieci!” Latvijā tiek organizēts kopš 2014. gada, jau piekto gadu aktualizējot kādu sabiedriski nozīmīgu tēmu. Ziedojumi līdz šim ir novirzīti vientuļiem senioriem, bērniem ar īpašam vajadzībām, vēža slimnieku sociālajai rehabilitācijai un atbalsta programmai ģimenēm, kuras vēlas audzināt bērnus no bērnu namiem. Labdarības maratona virsmērķis ir cilvēciskāka vide – katrs “Dod pieciI!” stāsts ir par to, kur mums kā sabiedrībai ar sevi vēl jāstrādā.

Foto: publicitātes

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide