Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LVM dabas parkā Tērvetē atvērts Tērvetes Tarzāna parks un Tērvetes tīklu parks

Latvijas valsts mežu (LVM) dabas parkā Tērvetē atklāta jauna aktīvās atpūtas tematiskā daļa ar pievienoto vides izglītības vērtību. Apmeklētāju jau iecienītajai Sprīdīša pasaulei ar skulptūrām un pasaku tēliem pievienojas Kurbada zeme – ar sportiskām aktivitātēm, meža izziņu un piedzīvojumu, informē LVM dabas parka Tērvetē informācijas centrs.

Pagājušajā sestdienā, 23. maijā, LVM dabas parkā Tērvetē, Kurbada zemē, ievērojot piesardzības pasākumus, tika atklāts Tērvetes Tarzāna parks un Tērvetes tīklu parks.

Līdzās Tērvetes velo parkam atklāts Tērvetes Tarzāna parks ar kokos izveidotām deviņām dažādu grūtības līmeņu trasēm un ar vairāk nekā 100 šķēršļiem. Parks ir piemērots visām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem. Aktīvās atpūtas cienītājiem pieejamas divas zaļās, divas zilās, viena sarkanā un viena melnā trase. Par drošību rūpējas inovatīvākais aprīkojums no Šveices ražotāja “Kanopeo” – pastāvīgās sasaistes sistēma. Savukārt Tērvetes Tarzāna bērnu parks 3-6 gadus jauniem apmeklētājiem sastāv no trīs trasītēm un izveidots 1-2 metru augstumā. Arī šeit grūtības līmeņi atšķiras, katrā nākamajā trasē iekļaujot sarežģītākus šķēršļus. Informācija, aktivitātes un cenas: https://www.tervete.tarzans.lv/.

Kaimiņos Tērvetes Tarzānam atvērts lielākais tīklu parks Baltijā – Tērvetes tīklu parks. Tīklu parka trases veidotas kokos aptuveni 6 metru augstumā un tajās var baudīt gan aizraujošas pastaigas - divu līmeņu labirintu, tīklu torni un namiņus kokos augstu virs zemes, gan izlēkāties pēc sirds patikas batutos un bumbu laukumos. Informācija, aktivitātes un cenas: https://tervetestikluparks.lv

“Kurbada pasauli plānots attīstīt kā pusaudžu atpūtas un vides izziņas parku. Pirmā “bezdelīga” izlidojusi jau pagājušajā gadā – tika atklāts Tērvetes velo piedzīvojumu parks. Šobrīd mēs varam priecāties par vēl diviem jauniem parkiem. Ceram, ka tas būs spēcīgs impulss, lai teritorija attīstītos kā Baltijā lielākais meža vidē veidotais mācību – atpūtas parks. Šogad tika atceltas ilgi gaidītās un rūpīgi plānotās Latvijas Meža dienas, tomēr arī tā ir jauna, citāda pieredze. Un atkal pierādās visiem zināmais – nekas jau nebeidzas, ir tikai jāsaskata jaunas iespējas…” tā par jaunumiem Tērvetē teic LVM projektu vadītājs, parka attīstības ideju autors Normunds Namnieks.

Atklāšanas dienā Tērvetes Tarzāna parku apmeklēja 158 aktīvās atpūtas cienītāji, savukārt Tērvetes tīklu parkā lēkšanas priekus baudīja 175 mazi un lieli interesenti.

Velo piedzīvojumu parks Tērvetē pagājušajā gadā atvēra jaunu lappusi LVM dabas parka Tērvetē attīstībā, bet šogad Tērvetes Tarzāna parks un Tērvetes tīklu parks sāks rakstīt jaunu stāstu.

Vairāk informācijas:

www.mammadaba.lv

www.facebook.com/ LVMdabasparksTervete

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide