Nākamnedēļ notiks pēdējais "Cepums"; jaunieši aicināti pieteikties

Kultūras un mākslas centrs "Nātre" 1. oktobrī pulksten 18 kafejnīcas "Silva" 2. stāvā aicina jauniešus uz sarunu ciklu "Cepums ar slavenību". Šī būs 36. tikšanās ar Latvijā un pasaulē zināmu personību, un tā būs noslēdzošā septiņus gadus ilgušajam sarunu ciklam. Organizatori šobrīd neatklāj pēdējā "Cepuma" viesi, bet sola, ka tā būs gan Latvijā, gan pasaulē ļoti pazīstama personība, kas saistīta ar mūsu pilsētu. Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, tam obligāti iepriekš jāpiesakās, aizpildot anketu tiešsaistē.

"Tieši pirms septiņiem gadiem rudenī jaunieši tika aicināti uz pirmo tikšanos, lai atrastu savu ceļu uz sapņu profesiju un atklātu karjeras aizkulises, klātienē tiekoties ar izcilām personībām Latvijā. Līdz šim ciklā ir aizvadīti 35 pasākumi un sarunu ciklu "Cepums ar slavenību" kopumā apmeklējuši vairāk nekā 2000 jauniešu ne tikai no Jelgavas, bet arī citām Latvijas vietām," stāsta kultūras un mākslas centra "Nātre" vadītāja un pasākuma idejas realizētāja Dace Indrika, aicinot uz sarunu cikla "Cepums ar slavenību" noslēdzošo pasākumu.

Organizatori pēdējā "Cepuma" viesi vēl patur noslēpumā. "Pēc 35 pasākumiem septiņu gadu garumā varat būt droši – tas būs kaut kas jaudīgs," nosaka D.Indrika. 

Šis pasākums ir bez maksas. Vietu skaits gan ir ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 13 līdz 35 gadiem aicināti pieteikties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu. Bez iepriekšējas reģistrācijas pasākumā piedalīties būs liegts. 

No 30. septembra līdz 3. novembrim tirdzniecības centra "Pilsētas pasāža" 2. stāvā īpašā izstādē varēs iepazīties ar visiem "Cepuma" stāstiem vairāk nekā 100 fotogrāfijās, citātiem no pasākuma un jauniešu atmiņām. 

Pasākumu organizē biedrība "Kultūras un mākslas centrs "Nātre"", atbalsta kafejnīca "Silva", Jelgavas pašvaldība un dizaina drukas uzņēmums "212.lv". 

"Cepums ar slavenību" notiek kopš 2013. gada. Tā ir neformāla tikšanās pie tējas un cepumiem, kuras laikā jauniešiem ir iespēja klātienē tikties ar kādu interesantu personību, iepazīt dažādu profesiju aizkulises, uzdot jautājumus, skatīties video un dzirdēt aizraujošus pieredzes stāstus. 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide