Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārlielupes bibliotēkā šodien Jauno grāmatu diena

26. februārī, no pulksten 10 līdz 17, Pārlielupes bibliotēkā Jelgavā, Loka maģistrālē 17, norisināsies Jauno grāmatu diena, kurā ikviens varēs iepazīties ar jaunākajām lasāmvielām bibliotēkas krājumā, kā arī izmantot iespēju rezervēt sev lasīšanai tīkamākos izdevumus, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jaunumu vidū daudz saistošas lasāmvielas atradīs romānu lasītāji – Pārlielupes bibliotēkā pieejami jaunākie izdevumi gan no ārvalstu, gan vietējiem autoriem. Lasītājiem būs pieejams Lijas Brīdakas romāns "Atbalss bez balss", kā arī Dainas Avotiņas jaunākā grāmata "Ceļā", savukārt ārzemju autoru vidū ir tādi romāni kā Monikas Makinērijas "Dzīves ceļojums" un Rozijas Kērtisas "Mēs satikāmies decembrī". 

Interesantas grāmatas varēs iepazīt arī detektīvu un trilleru cienītāji, lasot, piemēram, Jeļenas Mihalkovas "Rūgto mandeļu pīrāgu" vai Kamillas Lekbergas darbu "Ragana". Savukārt jauniešiem varētu interesēt lietuviešu autores Kotrīnas Zīles mistiskais romāns "Samainītais". 

Tāpat Jauno grāmatu dienā varēs iepazīt dažādus sabiedrībā zināmu personu autordarbus, tostarp Lindas Mūrnieces sarunu par dzīves pieredzi grāmatā "Gandrīz gadagrāmata" un aktrises Ditas Lūriņas tuvu autoru dzejas krājums un apceres par teātri "Ar vieglu skrāpējumu ādā". 

Pārlielupes filiāles krājuma jaunumi uzskaitīti sarakstā Grāmatu jaunumu mapē, kas atrodama bibliotēkā. 

 

Foto: Pārlielupes bibliotēka

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide