Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piena paku laivu regate ar jauniem izaicinājumiem ienāks Jelgavas centrā 9

Jau septiņpadsmito reizi 31. augustā Jelgavā pulcēsies atraktīvākās draugu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā vienīgajā Piena paku laivu regatē. Šogad spraigos sacensību notikumus vērosim pašā Jelgavas pilsētas centrā uz Driksas upes. Jaunā pasākuma norises vieta būs izaicinājums sacensību dalībniekiem, kā arī iespēja atbalstītājiem vēl tuvāk novērtēt unikālos peldlīdzekļus, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

“Baltais” Piena paku laivu regates pasākumu centrālā norises vieta būs Pasta sala, kur sacensību dalībniekus un pasākuma viesus sagaidīs īsta zemūdens valstība – “Neptūns”, “Nāru pludmale”, “Piena pils” un daudzas citas aizraujošas aktivitātes visai ģimenei.

Pasākuma programmu Pasta salā tiks atklāta pulksten 15 ar vērienīgo peldlīdzekļu prezentāciju, bet jau pulksten 16, dodoties pretī jauniem izaicinājumiem, piena paku plosti pirmoreiz ieņems kursu uz Driksas ūdeņiem. Skatītāji aicināti spraigos sacensību notikumus vērot no Jāņa Čakstes bulvāra, kā arī no Driksas kreisā krasta, Pasta salā. Savukārt pulksten 17 visi aicināti tikties Pasta salā, lai paviesotos putu ballītē un jaunajā brīvdabas koncertzālē “Mītava”, kur par svētku noskaņu gādās grupas “Sub Scriptum”un “Pērkons”. 

Pulksten 20 koncertzālē “Mītava” tiks godināti 17. “Baltais” Piena paku laivu regates laureāti, bet pulksten 22.10 notiks dejas kopā ar grupu “Dakota”. 

Vēl līdz 25. augustam var pieteikt savu komandu Piena paku laivu regatei! 

Sacensībās komandas ne vien sacenšas ātrumā, bet arī demonstrē savu radošumu un saliedētību. Jautrāku pasākumu padara tas, ka laivas var tikt darbinātas tikai ar cilvēka spēka palīdzību. Domājot par nerealizētā iepakojuma otrreizēju izmatošanu un vienlaikus atbalstot vienu no atraktīvākajiem pasākumiem Jelgavā, galveno būvmateriālu, katrai komandai piešķirot vismaz 2000 piena pakas, nodrošina AS “Tukuma piens”. 

Pieteikuma anketu meklē ŠEIT. Detalizētāks noteikumu apraksts ŠEIT. Dalība pasākumā ir bez maksas. 

31. augustā kopā ar Piena paku laivu regati jau no pulksten 9 Hercoga Jēkaba laukumā sāksies 19. Vispārējie piena, maizes un medus svētki, bet skvērā aiz Jelgavas kultūras nama no pulksten 11 norisināsies 3. Labsajūtas festivāls “Esi”.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība un pašvaldības iestāde “Kultūra” sadarbībā ar AS “Tukuma piens”. 

Foto: Ruslans Antropovs

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Par daudz...

Visa tā ienākšana pilsētā ir līdz kaklam jau...

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.24 22:35

Jelgavnieks

Ienāk un ienāk, paliek un neiet projām.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.25 09:09

mhh

Tāpēc, ka neko jaunu vai nu negrib, vai nevar izdomāt, tāpēc viss ienāk jelgavā. Sākot ar traktoriem, beidzot ar piena pakām.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.25 12:19

ZB

jau tās bēbiju izklaides ar piena kacinjām.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.24 22:54

Skatos

ka kaku regates cienītāji cītīgi liek mīnusus!Bet es jums saku: tos mīnusus ievelciet sev pēcpusē,būs vēl viena gadrības rieva!

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.25 13:32

tu

tu pat rakstīt neesi iemācījies.Proti vien savas gudrās rievas atrast!

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.25 17:11

Lūdzu izskaidrot

Kā tas ir iespējams "kā arī no Driksas kreisā krasta, Pasta salā"?

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.26 00:34

raicha

Žurnālists pavirši mācījies ģeogrāfiju skolā,ka nezin kā pareizi sauc upei krastus.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.26 21:48

kaku regate

tupais bušķi ej pensijā. apriebušās kaku regates , smulšu strūklas un ledus par 100 eur kilogramā. ha**** to visu ākstīšanos, kas maksā brangu naudu, lai uz to idi otismu aizietu paskatīties. un redzēt jau arī nav ko. pat pačurāt nav kur.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.28 17:29

Kultūra un izklaide