Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Raimonds Pauls un Andris Bērziņš sāk koncertturneju "Es šonakt sēdēšu uz jumta"; būs arī koncerts Jelgavā 2

Šodien ar koncertu Neretas Kultūras namā maestro Raimonds Pauls un aktieris Andris Bērziņš sāk koncertturneju "Es šonakt sēdēšu uz jumta", kuras laikā sniegs 27 koncertus, informē turnejas rīkotāju pārstāve Una Griškeviča.

 

Koncertprogrammā iekļautas 12 īpaši rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, kā arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

 

Līdzās izsludinātajai turnejai tapis arī kompaktdisks, ko varēs iegādāties koncertu norises vietās un saņemt mākslinieku autogrāfus. Līdzās citiem mūziķiem albuma studijas ierakstā piedalījušās arī šova "X Faktors" finālistes "Radio trio".

 

"Atceroties savu sadarbību ar dziedošajiem aktieriem, man bija sajūta, ka ir iestājies tāds kā klusums. Un es atcerējos par Andri - vienu no mūsu spēcīgākajiem dziedošajiem aktieriem. Dziedošie aktieri Latvijā nereti ir populārāki par dziedātājiem, jo viņi spēj dziesmu tekstus iznest līdz klausītājam," atzīst R.Pauls.

 

Divu lielu mākslinieku sadarbība allaž ir liels ieguvums klausītājiem, īpaši, ja viņi runā par lielām un nozīmīgam tēmām. „Dziesmās lielākoties izmantota mīlas dzejas – mēs ar Maestro vēl atceramies, ko tas nozīmē, tāpēc varam par to runāt. Jaunie lai dara – mēs parunāsim,” joko dziedošais aktieris Andris Bērziņš.

 

Nākamais jaunās programmas koncerts notiks 23.martā Mazmežotnes muižā, 7.aprīlī Madonas kultūras namā, 11.aprīlī Inčukalna kultūras namā, 13.aprīlī Rojas kultūras centrā, 16.aprīlī Kuldīgas kultūras centrā, 17.aprīlī Jelgavas kultūras namā, 19.aprīlī Carnikavas tautas namā "Ozolaine", 21.aprīlī Valkas kultūras namā, 25.aprīlī Blīdenes kultūras namā, 27.aprīlī Kubulu tautas namā, 3.maijā Babītes kultūrizglītības centrā un 5.maijā Skrundas kultūras namā.

 

Pēc koncerta 27.augustā Dzintaru koncertzālē mākslinieki uzstāsies arī 18.septembrī Preiļu kultūras centrā, 20.septembrī Ķekavas kultūras namā, 5.oktobrī Krustpils kultūras namā, 11.oktobrī Talsu tautas namā, 12.oktobrī Valmieras koncertzālē, 13.oktobrī Rūjienas kultūras namā, 18.oktobrī Rīgas "VEF Kultūras pilī", 25.oktobrī Alūksnes kultūras centrā, 31.oktobrī Ogres kultūras centrā, 10.novembrī Smiltenes kultūras centrā, 17.novembrī Iecavas kultūras namā, 20.novembrī Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars" un 29.novembrī Tukuma kultūras centrā.

 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" tīklā, kā arī koncertu norises vietās.


Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra un izklaide