Renārs Kaupers tiekas ar Jelgavas jauniešiem (FOTO) 2

Ar slepenā viesa Renāra Kaupera piedalīšanos, noslēgts Kultūras un mākslas centra “Nātre” organizētais sarunu cikls jauniešiem “Cepums ar slavenību”. 

Septiņu gadu laikā notikuši 35 pasākumi jauniešiem, kas aizvadīti radošā un iedvesmojošā atmosfērā, tiekoties ar Latvijā un pasaulē zināmām personībām. “Katrs no stāstiem bijis unikāls un pavisam īpašs, neskatoties uz atšķirīgajām profesijām. Jo mums – “Cepuma” veidotājiem ir skaidrs – katrā profesijā ir sava “slavenība” un katrs te izstāstītais, saklausītais pieredzes stāsts ir kā jauns “ķieģelītis” kāda jaunieša karjeras namiņa būvē,” uzsver pasākuma organizatori.

Sarunas laikā R. Kaupers uzteica centra “Nātre” veikumu daudzu gadu garumā un atbildēja uz neskaitāmiem jautājumiem par grupas “Prāta vētra” veidošanos, dziesmu rakstīšanu, koncertiem, vērtībām un arī nākotnes plāniem. Jautāts par vēlējumu jauniešiem, mūziķis atbildēja: “Katrs jūs zināt savu aicinājumu, jo tas jūsos jau dzīvo. Tas ir tik īsts un dabīgs, un ir svarīgi, laikam ejot, neļaut citiem to apslāpēt. Nesen mans jaunākais dēliņš Ārons sacīja jauku teicienu ko, bija dzirdējis "multenītē" – seko savam sapnim neaizmirstamā ceļojumā līdz pašai virsotnei! To arī visiem novēlu.”

Pirms sarunas  tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” 2. stāvā tika atklāta fotoizstāde “Cepums ar slavenību. 35 stāsti”, kas būs skatāma līdz 3. novembrim. Tajā varēs iepazīties ar visiem stāstiem vairāk nekā 100 fotogrāfijās, citātiem no pasākuma un jauniešu atziņām.

Plašāku materiālu par sarunu ar R.Kauperu lasiet “Zemgales Ziņu” 8.oktobra numurā

Foto: Ruslans Antropovs

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mia

Cirks uz kociņa. Nav mērķa un pienesuma tautsaimniecībai!

pirms gada, 2020.10.02 12:13

khm

Kur jūs tur jauniešu redzat? Tur ir vecmeitas sanākušas. Galu galā, publika noveco kopār ar Renču.

pirms gada, 2020.10.02 16:25

Kultūra un izklaide