Sestdien Jelgavā notiks Tūrisma dienas rallijs

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sestdien, 3. oktobrī, organizē ikgadējās auto orientēšanās sacensības komandām, informēja centrā.

Orientēšanās sacensībām ar automašīnām aicinātas pieteikties komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā. Tūrisma rallija laikā katrai komandai būs jāatrod vairāki kontrolpunkti sacensību teritorijā un jāizpilda dažādi uzdevumi, kas piemēroti visai ģimenei. Sacensību maršruts vedīs no Jelgavas uz Valgundi, Kalnciemu un Līvbērzes pusi.

Sacensību starts un finišs ir Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā. Komandu starts notiks pulksten 11, bet reģistrēšanās sacensībām sāksies no plkst.10.30. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Lai piedalītos vērtēšanā, komandām līdz plkst.16 finišā jāiesniedz aizpildītas darba lapas. Komandas tiks vērtētas pēc iegūtā punktu skaita. Ja punktu skaits uzvarētāju komandām sakritīs, papildus tiks vērtēts atbilžu lapas iesniegšanas laiks. Uzvarētāju komandas saņems balvas no Jelgavas reģionālā tūrisma centra.

Lai piedalītos "Pasaules tūrisma dienas rallijā 2020", komandas dalība sacensībām jāpiesaka līdz 2.oktobrim. Lai izvairītos no drūzmēšanās un pulcēšanās, komandas kapteinis reģistrēs komandas pieteikumu un, finišējot, iesniegs atbilžu lapas.

Sacensību dalībnieki aicināti auto orientēšanās sacensību laikā ievērot Ceļu satiksmes noteikumos noteiktās ātruma prasībā, kā arī transportlīdzekļa atbilstību tehniskajam stāvoklim, tā nokomplektēšanu atbilstoši normatīvajiem aktiem un standartiem ceļu satiksmes drošības jomā.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide